Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: 17. martā notiks koncerts "Rāmas pavasara ieskaņas"

Redakcija
Redakcija
17.martā plkst. 16.00 Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems" uzstāsies pianists Eduards Grieznis. Mūziķis Eduards Grieznis ieguvis maģistra grādu klavierspēlē Gildholas Mūzikas un Drāmas skolā Londonā un bakalaura grādu Karaliskajā Ziemeļu Mūzikas Koledžā Mančesterā, Anglijā. Eduards aktīvi popularizē latviešu mūziku pasaulē, un komponē latviešu tautas dziesmu apdares. Kā pedagogs un koncertmeistars Eduards darbojas Vecumnieku Mākslas un Mūzikas skolā, tā arī Nacionālā Mākslu vidusskolā Rīgas Doma kora skolā.

Biļešu cena 3 EUR. Vairāk ar mūziķi un viņa darbiem var iepazīties: eduardsgrieznis.com Koncerta mērķis, sastādot tā programmu, ir piedāvāt klausītājiem stilu dažādību viendaļīgā koncertā – no 18. gs. līdz mūsdienām. Koncertprogrammai ir izteikti latviska mūzikas ievirze. Latvisko noskaņu veidos E. Griežņa “Tumša nakte, zaļa zāle” latv. t. dz. apdare, improvizācija par ‘Pūt Vējiņi’ tēmu, plaši pazīstamās J. Mediņa Dainas Nr. 5 un 6, kā arī programmā iekļautais E. Dārziņa Melanholiskais valsis, paralēli mijoties ar plaši pazīstamiem Rietumeiropas komponistu skaņdarbiem.

Koncerta laikā arī būs iespēja dzirdēt interesantus faktus par komponistiem. Pasākumā atskaņotās pazīstamākās melodijas spēs piesaistīt tieši jauniešu mērķauditoriju. Paralēli aktīvai pianista darbībai Eduards apgūst arī solodziedāšanu. Koncertā Eduards vēlas piedāvāt klausītājiem dažas oriģinālkompozīcijas balsij ar klavierēm neakadēmiskā stilā. Visbeidzot, koncertprogrammā iekļauti trīs skandarbi no 2017. g. izlaistā albuma ‘Eduards Grieznis Piano Music’ ar LV100 piederības zīmi kā veltījums Latvijas simtgadei; šis albums būs pieejams iegādei koncerta laikā.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk