Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Krāšņais koncertuzvedums “Lai sasaucamies, lai dziedam” skanēs Liepājā

Redakcija
Redakcija

Ekspresīvais koncertuzvedums “Lai sasaucamies, lai dziedam!” pēc veiksmīgas pirmizrādes Rīgas VEF kultūras pilī dosies uz Liepāju, kur 25.aprīlī būs skatāms uz Liepājas teātra skatuves. Tajā skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas, kuras komponējuši Raimonds Pauls, Imants Kalniņš, Zigmārs Liepiņš, Mārtiņš Brauns, Ivars Vīgners u.c. no latviešu mūzikliem, operetēm un teātra izrādēm.

Krāšņajā koncertuzvedumā, kas pateicoties kostīmu mākslinieces Elīnas Miltas darinātājiem tērpiem, vienlaikus ir arī īsta modes skate jeb modes šovs, piedalīsies tādi populāri Operetes teātra solisti kā Marlēna Keine, Jolanta Strikaite-Lapiņa, Emīls Kivlenieks un Nauris Indzeris, kā arī dejotāji Egija Abaroviča un Reinis Rešetins un Operetes orķestra grupa. Pirmo reizi šajā uzvedumā pie diriģenta pults būs Guntars Bernāts. Skanēs dziesmas no operetes “Annele”, mūzikliem “Māsa Kerija”, “Marlēna”, “Adata” kā arī no dziesmuspēlēm “Pāri kas dabonas, “No saldenās pudeles” u.c. Koncertuzveduma izskaņā visu vainagos solistu atskaņotā Ivara Vīgnera dziesma, kurai vārdus rakstījis Jānis Peters – “Lai sasaucamies, lai dziedam” no izrādes “Seši mazi bundzinieki”.

Koncertuzveduma režisors Valdis Lūriņš saka: “Šis koncertuzvedums ir stāsts par dzīvi, kas bieži vien ir teātris. Mūzikā ceļosim pa dažādiem dvēseles stāvokļiem – priecīgiem, smeldzīgiem, sapņainiem. Ilūzija ir tā, kas mūsos uztur pozitīvo domāšanu. Cilvēks ir radīts, lai mīlētu un sapņotu. Šis būs muzikāls stāsts par vienkāršām, bet ikvienam būtiskām vērtībām, ko svarīgi nepazaudēt šajā mūsu dzīves spēlē.”

Un tiešām - jau no pirmās melodijas skatītāji tiek ievilināti burvīgā liegu sapņu pasaulē, kur pelēkajai ikdienai nav vietas. Klausoties visu pārņemošajās mūzikas skaņās uzvirmo gan skumjas un prieks, gan kaisle un aizrautība, bet visam pāri- mīlestība. Mīlestība vienam pret otru, pret mūziku un dzīvi.

Šis koncertuzvedums emocionāli piesātina un bagātina, turklāt vēl ilgi pēc tā noklausīšanās paliek atmiņā, liek uzsmaidīt ikvienam pretimnācējam un sajusties pacilātam un laimīgam. Tā vien gribas uzdziedāt: “Skriešus atskrien laimīte un prieks, teātri kad spēlējam… prātu cilā, sirdi silda mums operetes teātris.

Koncertuzveduma “Lai sasaucamies, lai dziedam” pirmizrādes Vef kultūras pilī fragmenti

Par visu skaistāks, par visu labāks, par visu mīļāks, par visu labāks, teātris, teātris, operetes teātris.

Biļetes Biļešu paradīze kasēs. Atlaides kolektīviem 20+, daudzbērnu ģimenēm uzrādot "3+ ģimenes karti", studentiem, skolēniem, pensionāriem.

Informācija pa Latvijas operetes fonda informācijas tālr. 25123145, Jaunumi, Facebook.com/LatvijasOperetesFonds; Draugiem.lv/LatvijasOperetesFonds.

Latvijas Operetes fonds, apvienojot profesionālu mākslinieku un sabiedrības centienus, veido Rīgā operetes teātri ar pilnvērtīgu trupu, orķestri un atbilstošām telpām.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk