Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Gatavojoties jubilejas koncertiem, Ivo Fomins izdod jaunu dziesmu

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins piedāvā klausītājiem savu jaunāko dziesmu “Vēlreiz un vēlreiz”. Dziesmas pamatā ir Ivo ilggadējā sadarbības partnera Guntara Rača dzejolis no viņa dzejoļu grāmatas “365”. Ivo Fomins: “Kādu vakaru pāršķirstīju jauno Guntara dzejoļu krājumu un man ļoti iepatikās 25. jūnija dzejolis. Uzrunāja, ka tas bija par pašu svarīgāko, par spēju atbalstīt vienam otru. Sazinājos ar Guntaru, un viņš piekrita pierakstīt klāt vēl pāris pantiņus. Šo dziesmu es diezgan ilgi auklēju, līdz tagad tā ir gatava, un es nolēmu to publicēt.”

2018. gads dziedātājam solās būt ļoti darbīgs. Nesen pavisam šaurā ģimenes lokā, ceļojuma laikā Taizemē, atzīmēta nozīmīga dzīves jubileja, kuras plašākas publiskās svinības plānotas rudenī. Tad jubileja tiks atzīmēta ar lielkoncertu sēriju, uzstājoties Liepājā, Rīgā un Jelgavā. Paralēli savai jubilejas solo programmai un darbam ar grupu, Ivo ir piekritis piedalīties arī Rača jaunajā projektā “Saldās sejas” un jau aprīlī un maijā, kopā ar pārējiem projektā iesaistītajiem mūziķiem, uzstāties grāmatas “365” svētku koncertos Skrundā 20.04., Viesītē 21.04., Bauskā 22.04., Talsos 10.05., Aizputē 11.05., Mālpilī 12.05., Ventspilī 13.05., Jelgavā 20.05. un Ādažos 26.05. Šajos koncertos izskanēs arī šī jaunā dziesma.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk