Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: #DzSv noslēguma koncerta aizkulisēs

Redakcija
Redakcija
KultūrasVēstis.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīzijā aicina šovakar, 8. jūlijā no plkst. 19.45 tiešraidē no Mežaparka lielās estrādes ielūkoties vērienīgā XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku noslēguma koncerta "Zvaigžņu ceļā" aizkulisēs.

Noslēguma koncerta ieceres pamatā ir iziešana pa Zvaigžņu ceļu caur vairākiem likteņa, vēstures, paaudžu un dabas lokiem un krustcelēm, lai beigās pa Piena Ceļu atgrieztos mājās.
Māra Sleja un Gints Anžāns sekos koncerta norisei un emocijām, kas valda dziedātāju un skatītāju rindās, lai dotu iespēju tiešraides skatītājiem piedzīvot svētku kulmināciju visā tās krāšņumā.

Tiešraide no Dziesmu svētku noslēguma koncerta "Zvaigžņu ceļā" aizkulisēm un citi simtgades svētku notikumu video skatāmi arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji ir aicināti piedalīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturi #DzSv.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk