Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Aicina uz Vladislava Nastavševa un grupas ”Ezeri” Lēno deju vakaru

Ar lēno deju vakaru sestdien, 7. aprīlī plkst. 20.00, K. K. fon Stricka villa Aristida Briāna ielā 9 turpina iesākto koncertu ciklu. Režisors un mūziķis Vladislavs Nastavševs klausītājiem jaunā skanējumā izpildīs iemīļotās dziesmas no paša izrādēm, galvenokārt iestudējumam “Peldošie-ceļojošie” veidotās muzikālās kompozīcijas.

Nastavševa izrāžu mūzikai raksturīgās liriskās melodijas par ritmiskiem deju mūzikas skaņdarbiem pārveidotas kopā ar eksperimentālo mūzikas grupu “Ezeri”, kas arī koncertā pievienosies režisoram uz skatuves. Dziesmu tekstiem izmantotas krievu dzejnieka Nikolaja Kuzmina eksistenciālās rindas, kas katru dziesmu padara par stāstu. Kā izsakās pats Vladislavs Nastavševs: “Dziesmas ir domātas baudai, lai tās klausītos un gūtu baudu, un deja – tā ir citāda komunikācijas forma, kas nāk tad, kad vārdi ir lieki.” Līdz ar to lēno deju vakari ir reizē gan koncerts, gan cita veida pieredze, sajūtu notikums – valda atmosfēra, kas iedrošina cilvēkus dejot, ļaujoties mūzikas valdzinājumam un otra cilvēka klātbūtnei.

Biļetes pieejamas Bezrindas.lv
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk