Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Guntars Račs un “Saldās sejas” sāk jauno gadu ar jaunu dziesmu

Drukāt

Guntars Račs 2017.gadā realizēja savu ideju, katru dienu uzrakstīt vismaz vienu dzejoli, katru vakaru to publicējot savā Facebook profilā. Nu gads ir noslēdzies un apņemšanās ir izpildīta. Dzejoļi, kas tika rakstīti no 1.janvāra līdz 2.jūlijam jau ir izdoti grāmatas “365” 1. daļā, bet otrā pusgada dzejoļi tiek apkopoti grāmatas otrajā daļā, kura nāks klajā šī gada 5. februārī. Atzīmējot grāmatas 1. daļas izdošanu, autors pērnā gada pēdējo 3 mēnešu laikā sniedza 50 priekšnesumus Latvijas pilsētās, mazpilsētās un laukos.

Lai atzīmētu grāmatas otrās daļas izdošanu, autors organizē savu radošo vakaru koncertu sēriju, kurā skanēs lielākie hiti ar Guntara Rača vārdiem, kurus komponējuši Raimonds Pauls, Ainars Virga, Uldis Marhilevičs, Jānis Lūsēns un daudzi citi.

Biļetes jau ir pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un izskatās, ka koncerts Liepājā solās būt izpārdots jau šonedēļ.

Uzsākot gatavošanos koncertu sērijai, radušās arī jaunas dziesmas ar kurām grupa savus klausītājus steidz iepazīstināt. Kā pirmā tika publicēta dziesma “Neiespējams nav nekas”, kuras pamatā arī ir dzejolis no grāmatas “365”, tad sekoja dziesma “Klāt jaunais gads” un tagad “brīvā laika pavadīšanas grupa” piedāvā savu jaunāko veikumu, Guntara Rača sarakstīto dziesmu “Klusums pirms vētras” . Dziesmu producēja Gints Stankevičs. Video veidoja Dween Production.

Vērtējums:

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk