Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:362, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Aicina uz mākslinieces Jekaterīnas Grjazevas grafikas meistardarbnīcu

9. februārī no plkst. 11.00 – 17.00 Latvijas Mākslinieku savienības muzeja 3.stāvā, Oforta darbnīcā (11.novembra krastmala 35, Rīga) norisināsies mākslinieces Jekaterīnas Grjazevas meistarklase, kurā varēs iepazīt iespiedgrafikas tehnikas: ofortu, sauso adatu un monotipiju. Ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties procesā - izgatavot savu mīlestības dāvanu – oriģinālu estampu!

Latvijas Mākslinieku savienības muzejs katru mēnesi piedāvā apmeklēt radošās grafikas darbnīcas. Radošo darbnīcu mērķis ir iepazīstināt mākslas cienītājus ar daudzveidīgās grafikas mākslas specifiku un īpatnībām.

Oforta darbnīcā tiek rīkotas ikmēneša tikšanās, dodot iespēju tuvāk iepazīties ar dažādu mākslinieku daiļradi un ļaujot ieskatīties grafikas darba procesa aizkulisēs. Darbnīcas sniedz iespēju katram interesentam pārbaudīt savas spējas darbā ar materiālu, paralēli pētot un analizējot gala rezultātu uz papīra, redzot oriģinālo klišeju un estampa tapšanas procesu.

Darbnīcā tiks nodrošināti visi darbam nepieciešamie materiāli. Atpūtas brīžos - tēja, kafija un jaukas sarunas par mākslu, kā arī iespēja apskatīt Latvijas Mākslinieku savienības muzeja ekspozīcijas.

Ar mākslinieces daiļradi var iepazīties interneta vidē: Jekaterina Grjazeva

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk