Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Weekend Baltic filma decembrī uz kino ekrāna

Drukāt

Jau 1.decembrī kino “Citadele” būs īpašs Weekend Baltic festivāla filmas prezentācijas seanss - 15 minūšu garš pasākuma “aftermovie” un 40 minūšu gara dokumentālā filma par festivālu. Pēc filmas visi aicināti uz kino jumta bāru “Vertigo”, kur norisināsies “afterparty” ar DJ ExDaBass un Tommy U & Tob Luii.

Weekend Baltic filma decembrī uz kino ekrāna

Augustā jau otro gadu pēc kārtas Pērnavā norisinājās Baltijas grandiozākais festivāls – Weekend Baltic. Trīs dienu laikā uzņemtā dokumentālā filma par Weekend festivālu atvērs durvis uz maģisko elektroniskās deju mūzikas pasauli caur māksliniekiem, kuri uzstājās Weekend festivālā. Trīs dienu laikā uz skatuves kāpa tikai labākie: Tiësto, Martin Garrix, Steve Aoki, Avicii, Afrojack, Dmitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Netsky, Showtek, Axwell Λ Ingrosso, Sam Feldt, Otto Knows, Alan Walker, Brennan Heart, Wildstylez, ATB, Rudimental, Headhunterz u.c.

Dokumentālajā filmā pasaules lielākās elektroniskās mūzikas zvaigznes atbildēs uz tādiem jautājumiem, kā: Kāpēc māksliniekiem patīk uzstāties Weekend festivālā? Kāpēc viņi grib atgriezties vēl un vēl? Ko viņi domā par Baltijas valstu publiku? Kas padara šo par vienu no labākajiem festivāliem Eiropā? Kāds ir elektroniskās deju mūzikas festivālu šarms visā pasaulē? Mākslinieki runās arī par aplamākajiem priekšstatiem saistībā ar DJ profesiju: mūzika – jā, lielākā daļa DJ-u mūsdienās raksta paši savu mūziku; kā palikt TOPā mūsdienu konkurējošajā mūzikas pasaulē u.c.

Filmā ielūkosimies dziļāk Tiesto pasaulē, kurš šobrīd ir elektroniskās deju mūzikas leģenda un, pateicoties kura atbalstam, daudzi jaunāki konkurenti ir sasnieguši lielisku karjeru, tai skaitā šī brīža pasaules DJ nr. 1 - Martin Garrix.
Filma publikai ļaus ielūkoties Weekend Baltic festivāla burvībā un varenībā. Tā būs arī lieliska retrospekcija tiem, kuri bija Pērnavā un izbaudīja festivālu savām acīm. Pēc ieskata šajā fantastiskajā deju mūzikas pasaulē, tā noteikti radīs vēlmi apmeklēt festivālu arī tiem, kuri to vēl nav paspējuši izdarīt līdz šim.

Īpašā Weekend Baltic seansa biļetes ierobežotā skaitā par 3 eur nopērkamas Sākums
|
Forum Cinemas
(http://www.forumcinemas.lv/Event/302039/) un kino “Citadele” kasēs.

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk