Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0


Video: "Ieklausies Dvēseļu putenī". TAUTUMEITAS

Redakcija
Redakcija
Piedzīvojot latviešu kara drāmas “Dvēseļu putenis” pirmizrādi, LMT Viedtelevīzija sadarbībā ar LTV1 piedāvā raidījumu sēriju “Ieklausies Dvēseļu putenī”, kurā Latvijas spilgtākās mūzikas personības atklāj strēlnieku dziesmu izcelsmi un nozīmi, kā arī iedzied tās jaunās Reiņa Sējāna aranžijās. Raidījuma dalībnieces, grupa “Tautumeitas” devušās izpētīt, kādus stāstus slēpj savulaik strēlnieku izpildītā dziesma “Čiekurkalna gaiļi dzied”.

Raidījums: Tautumeitas pēta strēlnieku dziesmu “Čiekurkalna gaiļi dzied”

Raidījuma “Ieklausies Dvēseļu putenī” ietvaros strēlnieku dziesmas pēta arī tādas spilgtas Latvijas mūzikas personības un grupas kā “Carnival Youth” un mūziķis Goran Gora, Jānis Aišpurs, Linda Leen, “Cosmos”, grupa “Tautumeitas” un “Musiqq”. Raidījums “Ieklausies Dvēseļu putenī” divās epizodēs katru trešdienas vakaru plkst. 20.00 līdz pat 27. novembrim skatāms LTV1 kanālā, bet raidījuma arhīvs pieejams arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.
Vērtējums: