Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

#europeanfilmchallenge – sacīkstes turpinās. Laimē ceļojumu uz Berlīnes starptautisko kino festivālu!

Drukāt

Eiropas kino skatītāju konkurss #europenfilmchallenge šobrīd ir pusē, bet līdz lielajam finālam 15. decembrī priekšā vēl vesels mēnesis. Tikmēr kino cienītāji visā Lietuvā, Latvijā un Igaunijā piedalās izaicinājumā – un viens no viņiem laimēs pilnībā apmaksātu ceļojumu uz Berlīnes starptautisko kino festivālu!

#europeanfilmchallenge – sacīkstes turpinās. Laimē ceļojumu uz Berlīnes starptautisko kino festivālu!

Trim dalībniekiem konkurss jau ir izrādījies laimīgs. Lai atzīmētu “Radošā Eiropa” MEDIA programmas 25 gadu jubileju, #europeanfilmchallenge sadarbībā ar #MEDIA25 piedāvāja Eiropas kino skatītāju konkursa dalībniekiem īpašo iesildošo balvu.

Trīs uzvarētāji, pa vienam no katras Baltijas valsts, tika paziņoti 4. novembrī. Viņi pievienosies filmu zvaigznēm un industrijas pārstāvjiem 29. Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremonijā šī gada Eiropas kultūras galvaspilsētā – Vroclavā Polijā 10. decembrī.

Ja vēl neesi pieteicies kino izaicinājumam, vēl ir iespēja to izdarīt #europeanfilmchallenge Ir tikai jānoskatās 10 Eiropas filmas kinoteātros, televīzijā vai tiešsaistē līdz konkursa beigām 15. decembrī. Lai pastāstītu par filmām arī draugiem, dalies ar tām Facebook, Twitter un Instagram, pievienojot foto, kas parāda, kad un kur filmas skatītas – derēs jebkāds attēls, sākot ar ekrānšāviņu, beidzot ar foto ar sevi pašu kinoteātrī – šajā jomā var izpausties radoši!

Konkursā piedāvājam papildpunktus par režisoru debijas filmām, kā arī filmām no mazāk populārām kino valstīm, tādēļ ir vērts ienirt Eiropas kino dziļumos. Seko mums Twitter un Facebook, lai uzzinātu vairāk.

Oktobrī Rīgas Starptautiskā kino festivāla laikā #europeanfilmchallenge viesojās kinoteātrī Splendid Palace, kur ar konkursu iepazīstināja Rīgas festivāla viesus. Šonedēļ #europeanfilmchallenge partneru lokam piepulcējas arī viens no lielākajiem filmu festivāliem Baltijas un Ziemeļvalstīs - konkursa pārstāvji dodas uz Tallinas Melno nakšu festivālu, lai 20. novembrī pastāstītu par konkursa gaitu arī Tallinā. Tiekamies tur!

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk