Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Filmas "Nameja gredzens" pirmizrādes sarkanā paklāja pasākums

Noslēdzot vienu no Latvijas vērienīgākajiem kino projektiem vakar, 17. janvārī plkst. 19.00 pirmizrādi vienlaikus visā Latvijā piedzīvoja režisora Aigara Graubas filma "Nameja gredzens". KultūrasVēstis.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā vērot pirmizrādes sarkanā paklāja pasākumu un aizkulises, sarunas ar filmas veidotājiem, galveno lomu tēlotājiem un radošo komandu.

"Nameja gredzena" prezentācija un sarkanā paklāja pasākums ar LMT atbalstu vienlaikus bija redzams filmas pirmizrādes laikā kinoteātros visā Latvijā: Rīgā, Daugavpilī, Valmierā, Cēsīs, Ventspilī, Liepājā un Kuldīgā.

Tiešraide no "Nameja gredzena" pirmizrādes pasākuma Rīgā bija skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Turpat pieejamas arī unikālas filmas aizkadra epizodes – video stāsti no filmas tapšanas aizkulisēm. Skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijās un dalīties ar iespaidiem par filmu, lietojot tēmturi #LMTstraume.
Vērtējums:
Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk