epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Filma “Es esmu šeit” ar aktrisi Elīnu Vasku

Pa vidu starptautiskiem kinofestivāliem, atzinībām, apbalvojumiem un vienkārši labiem vārdiem filmas “Es esmu šeit“ galvenās lomas atveidotāja Elīna Vaska apciemos kinoteātra “KinoBize” skatītājus šodien, 16. novembrī pēc seansa pl. 18.00.

Šī ir iespēja ne tikai redzēt filmu, kas festivālā “Lielais Kristaps” tika atzīta par šī gada labāko Latvijas spēlfilmu, bet arī satikt uz sarunu jauno aktrisi Elīnu Vasku, kas savā debijas lomā pamanījās uzreiz iegūt balvu par labāko galvenās lomas aktrisi.

Režisora Renāra Vimbas debijas spēlfilma ir spēcīgs autora pieteikums pilnmetrāžā. Tas ir izsmalcināts sievietes rakstura veidošanās portretējums – pieaugšanas stāsts, kuru caurvij vientulības, vilšanās un pirmās mīlestības pārdzīvojums. Filmas galvenā varone Raja dzīvo mazā lauku saimniecībā kopā ar valdonīgo vecomāti un mazo brāli Robi. Baiss notikums pārvērš māsas un brāļa dzīvi, liekot meitenei pieņemt lēmumus, no kādiem vairītos pat pieaugušie.

Uz seansu varat aicināt arī savus ārzemju draugus, jo filma tiks demonstrēta latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Biļešu cenas:
standarta 4,50 Eur
studentiem, pensionāriem 3,50 Eur
iepriekšpārdošanā: Es esmu šeit - Biļešu serviss "BezRindas.lv"

KINO BIZE
Elizabetes 37-2, Rīga

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Tad, kad mēs ar prātu izdomājam biznesa plānus, kad mēs saliekam vēl ciparus apakšā – viss ir ļoti skaisti. Tāpat arī tad, kad mēs pārzinām tirgu vai pašu darbības nozari – viss ir ļoti jauki, bet… vājā vieta tajā visā ir tā, ka mēs visu laiku lietojam savu prātu, tas nozīmē – kreiso smadzeņu puslodi. To loģisko puslodi, kurā mēs neļaujam vaļu emocijām, un līdz ar to daļa šīs informācijas nekad nenokļūst sirdī.
Un var gadīties tā, ka mums, visu mūžu strādājot, nāk ļoti daudz naudas, bet sirds tur galīgi nav klāt. Un tad iznāk tāda lieta, ka sāk kaut kas jukt...
Un ko tu lai dari, ja naudas nav un arī sirds tev nestāv klāt?
Sāk jukt. Un tad brūk un brūk…

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk