Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Sabiedrībā pazīstami cilvēki novērtē Jāņa Norda jauno filmu "Ar putām uz lūpām"

Pirmizrādi piedzīvojis ilgi gaidītais Jāņa Norda attiecību trilleris Ar putām uz lūpām. Kinoteātra Splendid Palace Lielā zāle bija pārpildīta un filmu noskatījās daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki. Pirmo reizi gala versijā to redzēja arī galveno lomu atveidotāji Vilis Daudziņš un Ieva Puķe, kuri atzina, ka ir ļoti apmierināti ar rezultātu. No šodienas filmu iespējams noskatīties kinoteātros visā Latvijā.

“Rezultāts ir ļoti labs! Man grūti vērtēt savu darbu, bet tā kā kadrā saspēlējas un izskatās Ieva un Raimonds – tas ir brīnišķīgi. Nofilmētā materiāla bija ļoti daudz, bet tā jau ir kino burvība, ka mēs sakoncentrējamies uz vienu epizodi, bet mums nav ne jausmas kā tas beigās izskatīsies – milzīga nozīme ir montāžai, mūzikai un kontekstam” uzreiz pēc filmas norādīja Vilis Daudziņš, kurš Ar putām uz lūpām atveido Didzi – bijušo policistu un kaujas suņu treneri, kurš dažu dienu laikā nonāk neapskaužamā situācijā – viņš tur aizdomās sievu par neuzticību, kamēr viņa mīļotie suņi inficējas ar kādu bīstamu slimību.

Tāpat filmas pirmizrādi izbaudīja komponists Pēteris Vasks, komiķis Jānis Skutelis, režisori Pēteris Krilovs, Aiks Karapetjans, Aigars Grauba un Žanete Skarule, filmu producents Andrejs Ēķis, aktieris Edgars Samītis, kluba Piens saimnieks Mārtiņš Mielavs, astrologs Andis Geste un daudzi citi.

“Man patika filmas dinamika. Nevienā mirklī nebija garlaicīgi, jo filmā ir jūtams patīkams līdzsvars starp spriedzi un sadzīviski humoristiskām situācijām. Tas ir stāsts par ikvienu no mums – par ikdienas rutīnas nomocītu cilvēku, kā rezultātā mēs būdami ikdienā stipri, atsevišķos momentos paliekam arī vāji. Ikviena filmā redzētā epizode ir attaisnojama no cilvēciskā viedokļa. Filma liek padomāt par to, kas tad ir mīlestība – vai nodošanās citam, vai tomēr arī parūpēšanās pašam par sevi,” pēc filmas noskatīšanās atzina TV personība un producente Grēta Gorjučko.

“Mana pēcsajūta — nekas nekur nepaliek un vissīkākie sīkumi var un mēdz izvērsties katastrofās. Un beigās vienmēr kādam ir jāsamaksā rēķins. No vizuālā viedokļa — izcili nofilmēts dzīvnieciskais mežonīgums. Un muzikālais noformējums pasvītro katras epizodes emocionālo spriedzi,” uzsvēra grāmatžurnāla “Benji Knewman” redaktore Agnese Kleina.

Uzreiz pēc pirmizrādes sekoja ballīte bārā Pasēdēt, kur filmas komandai pievienojās arī otrs galvenās lomas atveidotājs - aktieris Raimonds Celms, kurš šovakar nevarēja baudīt savas kino debijas pirmizrādi, jo iejutās Līcīša lomā Latvijas Nacionālā teātra izrādē “Sieviete”.

Filmas veidošanā kopā iesaistījušies 340 cilvēki, deviņi suņi un trīs mežacūkas. Filmēšanas grupa laukumā pavadījusi vairāk nekā 500 stundas, taču kopējais filmas veidošanas process aizņēmis aptuveni trīs gadus.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk