Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Ekskluzīvi kadri: Brīvprātīgie - filmas "Dvēseļu putenis" armija

Drukāt

Tuvojoties Latvijas valsts svētkiem, LMT Viedtelevīzija aicina ieskatīties vērienīgās Latvijas kara drāmas "Dvēseļu putenis" aizkadros. Pirmajā epizodē "Brīvprātīgie – filmas armija" skatītāji varēs iejusties simtiem brīvprātīgo masu skatu dalībnieku lomās. Celšanās četros no rīta, neskaitāmi kino dubļi un īstie dubļi, peldes ledus aukstā ūdenī, asins stindzinošas cīņu ainas ir masu skatu aktiera rutīna. Vienā filmas epizodē piedalījušies līdz pat 350 brīvprātīgie aktieri vecumā no četriem mēnešiem līdz teju 90 gadiem. Brīvprātīgie fona aktieri ir īstenie filmas strēlnieki, kuri pierādīja savu izturību un pašaizliedzību. Ar viņu palīdzību top filma par vēsturiskajiem notikumiem ceļā uz Latvijas valsts dibināšanu.

Kas viņus motivē piedalīties un iedvesmot citus? To uzzinās Rihards Sniegs, filmas masu skatu dalībnieks. Par brīvprātīgo aktieru milzu ieguldījumu stāsta arī filmas režisors Dzintars Dreibergs un brīvprātīgo masu skatu dalībnieku koordinatore Annija Korpa.

Filma "Dvēseļu putenis" tiek uzņemta pēc Aleksandra Grīna romāna "Dvēseļu putenis" motīviem un tās pirmizrāde gaidāma 2019. gada 11. novembrī.

Sešas "Dvēseļu putenis" aizkadru video sērijas skatāmas LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Skatītāji ir aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #LMTstraume.

Vērtējums:

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk