Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 0


Jūrmalā notiks otrais starptautiskais teātra un kino mūzikas festivāls „Jūras Pērle”

Redakcija
Redakcija

No 30. jūlija līdz 3. augustam Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē notiks muzikāls pasākums, kurā piedalīsies rekordliels skaits zvaigžņu - Otrais starptautiskais teātra un kino mūzikas festivāls „Jūras Pērle”. Šogad kūrortu apmeklēs vairāk nekā 140 populāru aktieru, režisoru, producentu, scenāristu, komponistu no Krievijas, Latvijas, Lietuvas un citām valstīm. Skatītājus gaida piecas neaizmirstamas dienas kopā ar iemīļotajiem māksliniekiem - koncerti, sporta spēles pludmalē, radošās tikšanās, ballītes un daudz kas cits.

Uzaicināto vidū: Regimants Adomaitis, Vera Aļentova, Jurijs Askarovs, Fjodors Bondarčuks, Mihails Bojarskis, Aļona Babenko, Jozs Budraitis, Pauls Butkēvičs, Igors un Vadims Veriņiki, Jevgēņijs Doga, Aleksandrs Zacepins, Aleksandrs Zbrujevs, Tatjana Dogiļeva, Maksims Dunajevskis, Ivars Kalniņš, Goša Kucenko, Leonīds Kuravļevs, Eiklīds Kurdzidis, Valērija Lanskaja, Irina Mendvedeva, Vladimirs Meņšovs, Romāns Madjanovs, Ludmila Maksakova, Anastasija Nemojaleva, Jurijs Nikolajevs, Levons Oganezovs, Valdis Pelšs, Viktors Rakovs, Kirils Safonovs, Sergejs Seļins, Semjons Strugačevs, Leonīds Serebreņņikovs, Jurijs Solomins, Svetlana Toma, Dmitrijs Haratjans, Sergejs Čonišvili, Inna Čurikova, Alisa Freindliha, Leonīds Jarmoļņiks, daudzas citas teātra un kino zvaigznes.

„Jūrmala vienmēr ir apvienojusi dažādu tautību cilvēkus no neskaitāmām valstīm. Mūsu festivāls „Jūras Pērle” turpina šo skaisto tradīciju veidojot dvēseliska, kino un teātra zvaigžņu pārpilna kūrorta atmosfēru. Mēs ticam, ka „Jūras Pērle” kļūs par spilgtu parādību teātra un kino mūzikas festivālu dzīvē ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijas reģionā,” stāsta festivāla organizators Vladimirs Kuzņecovs.

30.jūnijā festivāla atklāšanas koncerts būs veltīts slavenās Rīgas kinostudijas 70 gadu jubilejas svinībām. Programmā iekļautas dziesmas un mūzika no kinofilmām un mūzikliem, kas filmēti Rīgā un leģendārās kinostudijas paviljonos. Skatītājus gaida tikšanās ar iemīļotajiem māksliniekiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

31.jūlijā festivāla diena būs veltīta teātrim. Skatītāji baudīs vairāku teātru, tostarp Ļenkom, Ļensovet, labāko Latvijas teātru, u.c. ģeniālo izrāžu mūziku. Programmā iekļauti fragmenti no teātra izrādēm, kuriem mūziku komponējis Aleksejs Ribņikovs un Genādijs Gladkovs. Vienā koncerta daļā populāri mākslinieki izpildīs Vladimira Visocka dziesmas kinofilmām.

1.augustā skatītājus gaida tikšanās ar iemīļoto režisoru - Leonīda Gaidaja un Georgija Danelija - daiļradi un mūziku, kas skan viņu ģeniālajos kinodarbos. Visas dziesmas izpildīs slaveni aktieri. Īpašs notikums būs Ivara Kalniņa jubilejas svinības.

2.augusta koncerts būs veltīts filmām un populāriem seriāliem, kas filmēti NVS valstu kinostudijās, tajā piedalīsies mākslinieki, kas spēlējuši un dziedājuši šajos kinodarbos. Programmā ieplānoti pārsteidzoši aktieru dueti.

3.augustā, festivāla noslēguma dienā skanēs mūzika un dziesmas, kas izdaiļojušas pasaules kino šedevrus un mūziklus. Šajā dienā skatītāji redzēs un dzirdēs gan pasaulē populārus komponistus, gan tautā ļoti iemīļotus māksliniekus.

Festivāla biļetes pieejamas Bilesuserviss kasēs un interneta vietnēs Biļetes - BIĻEŠU SERVISS : KATRAM SAVU... un jurasperle.lv .

Katru dienu festivāla vakara programma turpināsies ar afterparty, kur daudz privātākā gaisotnē būs iespēja tikties ar festivāla viesiem un paklausīties populāru muzikālo kolektīvu un mākslinieku uzstāšanos.

Festivāla „Jūras Pērle” organizatori: kompānija „Amber Way”.