Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 0


Kuršu vikingu sieviešu “ieroči” etnomuzejā “ Cepures pasaule”

Redakcija
Redakcija

Šī gada 18. un 19. maijā Muzeju naktī etnomuzejā “Cepures pasaule” tiks parādītas kuršu vikingu sieviešu, kādreiz dzīvojušu Kurzemē, galvenās bruņas. Mēs aicinām jūs uz stilizētu pašu skaistāko vikingu laika sieviešu rotu izstādi. Darbus muzejam izstādīšanai laipni atvēlēja Latvijas meistars Anatolijs Nazarenko.

Pateicoties muzeja sadarbības partneriem Celvezi.lv un Visiem apmeklētājiem būs iespēja bez maksas apskatīt muzeja ekspozīciju - pašas eksotiskākās un vērtīgākās galvassegas no visiem pasaules kontinentiem.

Par simbolisku maksu - 50 centiem, katrs Muzeju nakts viesis iegūs iespēju piemērīt skarbo vikingu galvas segas. Bet bērnus no 6 gadu vecuma ielūdzam galvassegas uzmeistarot pašiem.

Ieeja brīva no plkst. 19.00 līdz 01.00 naktī.

Par muzeju

Muzejs savu darbību sāka 2002. gada janvārī, kad muzeja dibinātājs
lingvists, etnogrāfs un ceļotājs Kirils Babajevs nakts tirgū Taizemes ziemeļos Čiangmaijā nopirka savu pirmo eksponātu - anha tautas sieviešu cepuri. Šodien muzejā ir vairāk kā 400 galvassegu no desmitiem Pasaules valstu un kolekcija pastāvīgi pieaug.

Muzejs atrodās Rīgas Klusaja centrā, Vīlandes ielā 7, dzīvoklī 12. Darba laiks no trešdienas līdz svētdienai no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Tuvāk par iepazīties
The World of Hat: Museum of Ethnic and...