Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 0


Foto: Pirmo reizi Latvijā notiek Dzelzceļa transporta līdzekļu parāde

Redakcija
Redakcija
Šogad aprit 155 gadi kopš Latvijas teritorijā atklāta pirmā dzelzceļa līnija Rīga- Daugavpils. Šim notikumam par godu VAS “Latvijas dzelzceļš” no 20. līdz 22.maijam pirmo reizi rīko unikālu Dzelzceļa transporta līdzekļu parādi.

Dzelzceļa parāde trīs dienas notiks trijās Latvijas pilsētās – Rīgā, Centrālajā dzelzceļa stacijā (20.maijā no plkst. 14 līdz 21:00), Krustpilī (21.maijā no plkst. 15:00 līdz pat 01:00 naktī) un Daugavpilī (22.maijā, no plkst. 12:00 līdz 19:00).

Parādes laikā ikvienam interesentam iespējams ne vien pirmo reizi Latvijā paviesoties lokomotīves iekšpusē, aplūkot iespaidīgās sliežu ceļa uzturēšanas darba mašīnas un iejusties restorānvagona viesa godā, bet arī baudīt grupas „Dzelzs vilks” un “VeryCoolPeople”* uzstāšanos un izmēģināt azartisko ceļojumu spēli „Dzelzceļa spēle. Toreiz un tagad”.

Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv, KultūrasVēstis.lv