Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Aicina pieteikties konkursam “Ziemas stāsti” Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta”

Drukāt
Aicina pieteikties konkursam “Ziemas stāsti” Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta”
2016./2017 gada izstādes “Ziemas stāsti” dalībnieki – no kreisās – Dzintars Adienis, Einārs Kvilis, Ligita Caune, Juris Ģērmanis, Vjačeslavs Borisovs. Foto: R.Reliņa

No 2017. gada 1. decembra līdz 2018. gada 31. janvārim Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” visās izstāžu galerijās notiks otrā ikgadējā izstāde “Ziemas stāsti”, šoreiz jau kā glezniecības izstāde - konkurss.

Piedalīties izstādē tiek aicināts ikviens profesionāls mākslinieks vai mākslas students ar saviem darbiem par atbilstošo tēmu. Konkursa nolikumu un pieteikumu var meklēt Kultūras un atpūtas centra “Imanta” mājas lapā:

http://imantakultura.riga.lv/lv/jaunumi/aicinam-pieteikties-izstadei-konkursam-ziemas-stasti/.

Pieteikšanās izstādei – konkursam “Ziemas stāsti” - līdz 22. novembrim.
Darbu iesniegšana - līdz 27. novembrim.

Izstādes darbu vērtēšanu līdz 2018. gada 15. janvārim veiks profesionāla žūrija, bet izstādes apmeklētājiem līdz 19. janvārim būs iespēja izvēlēties savu iecienītāko izstādes darbu, par to balsojot.

Izstāde - konkurss “Ziemas stāsti” norisināsies Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” no 2017. gada 1. decembra. Konkursa balvu pasniegšanas pasākums notiks Kultūras un atpūtas centrā “Imanta” 2018. gada 20. janvārī un tajā tiks pasniegtas trīs žūrijas balvas un viena skatītāju simpātiju balva.

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk