epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Virtuāls ceļojums modes vēsturnieka A. Vasiļjeva izstādē “Pieradinātā daba”

Drukāt
Vērtējums: +3

 

No 2016. gada 14. jūlija līdz 16. oktobrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (DMDM; Rīgā, Skārņu ielā 10/20) būs skatāma izstāde no starptautiski pazīstamā modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas “Pieradinātā daba”, sniedzot iespēju baudīt floras un faunas motīvu daudzveidību tērpu un aksesuāru dizainā no 18. līdz 21. gadsimtam.

12. jūlijā, dienu pirms oficiālās izstādes atklāšanas, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) notika preses konference, kurā tika prezentēta izstādes ekspozīcija.

Preses konferencē piedalījās:
Inese Baranovska, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) Latvijas dekoratīvās mākslas un dizaina departamenta vadītāja, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja;
Ilmārs Jargans, ABLV Bank Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs;
Aleksandrs Vasiļjevs, izstādes kurators, modes vēsturnieks, kolekcijas īpašnieks, Aleksandra Vasiļjeva fonda prezidents.

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā video ieskatu preses konferencē, fragmentu no sarunas ar Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāju Inesi Baranovsku, kā arī ekskluzīvu iespēju virtuāli pavērt durvis uz pašu izstādes ekspozīciju.

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Tad, kad mēs ar prātu izdomājam biznesa plānus, kad mēs saliekam vēl ciparus apakšā – viss ir ļoti skaisti. Tāpat arī tad, kad mēs pārzinām tirgu vai pašu darbības nozari – viss ir ļoti jauki, bet… vājā vieta tajā visā ir tā, ka mēs visu laiku lietojam savu prātu, tas nozīmē – kreiso smadzeņu puslodi. To loģisko puslodi, kurā mēs neļaujam vaļu emocijām, un līdz ar to daļa šīs informācijas nekad nenokļūst sirdī.
Un var gadīties tā, ka mums, visu mūžu strādājot, nāk ļoti daudz naudas, bet sirds tur galīgi nav klāt. Un tad iznāk tāda lieta, ka sāk kaut kas jukt...
Un ko tu lai dari, ja naudas nav un arī sirds tev nestāv klāt?
Sāk jukt. Un tad brūk un brūk…

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk