Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:277, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Sapņu pīpes krēslas stunda Jāņa Akuratera muzejā

Redakcija
Redakcija

Sagaidot pavasari, Jāņa Akuratera muzejs piedāvā gremdēties krāsainos sapņos un dzejā. Tāpēc, noslēdzot februāri un ievadot marta mēnesi, trešdienu, piektdienu un sestdienu vakaros – 24., 28. februārī un 2., 7., 9., 10. martā –, iestājoties krēslai, no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00, Jāņa Akuratera muzejs aicina uz relaksējošu stundu ar Sapņu pīpi.

Saulei rietot, pustumsā, apmeklētāji varēs baudīt košas sapņu projekcijas uz Kamīnzāles sienām, klusu mūziku un dzejas lasījumus no Jāņa Akuratera un Erika Ādamsona dzejas krājumiem – “Neatrastā” un “Sapņu Pīpe” –, kuros dzejnieki satiekas uz kopīgas sapņu daiļuma un fantāzijas takas, starp realitāti, Lielo dzīves sapni un zeltfazāniem, rožkāju baložiem, orhideju mežu, hiacintu pļavām, zelta putekļiem, ieelpojot un izelpojot iztēles saldo dūmu.

Ieejas maksa – 2.00 €; skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1.50 €.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk