Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:341, Did:0, useCase: 0


Noskaidroti uzvarētāji, kas saņem ielūgumus uz humorpilno izrādi "Jaunais TĒTIS"

Redakcija
Redakcija

Portālu KultūrasVēstis.lv un epadomi.lv konkurss sadarbībā ar Izrāžu apvienību PANNA ir noslēdzies. Divus ielūgumus uz Izrāžu apvienība PANNA izrādi "Jaunais TĒTIS", kas notiks 23. februārī plkst. 19.00 kinogalerijā "K-Suns", saņem MAIJA TRUPA, INTA ZALECKA un IEVA CIEMATNIECE.

Iespējams, daudzi skatītāji atceras pirms vairākiem gadiem iestudēto izrāžu apvienības “Panna” izrādi – humorpilno pētījumu par vīrieša būtību - “Tētis” ar Aināru Ančevski galvenajā lomā. Izrāde ar lieliem panākumiem bija skatāma gandrīz visās Latvijas pilsētās. Pa šo laiku ir izaudzis gan izrādē attēlotais mazulis, gan pats “tētis”, tādēļ aprīļa sākumā skatītājiem tiks piedāvāta jauna izrāde – humorpilns stāsts par bērna lomu tēva izglītošanā, jeb jauna stand-up komēdija - “Jaunais TĒTIS”.

Izrādes veidotāji - aktieris Ainārs Ančevskis un režisors Juris Rijnieks piedāvā asprātīgu un sirsnīgu stāstu par vīrieša pārdomām laikā, kad mazais cilvēciņš ir gatavs doties tālāk - uz skolu. Izrāde jautrā un asprātīgā veidā liek atcerēties un dalīties pārdomās par laiku no mazuļa nākšanas pasaulē līdz mazā dēlēna pirmajām un turpmākajām skolas gaitām.

Sveicam uzvarētājus! Par ielūgumu saņemšanu lūdzam sazināties ar portāla "KultūrasVēstis.lv" redakciju, zvanot (+371) 28622680 vai rakstot uz e-pastu kulturasvestis@epadomi.lv.


Vairāk par izrādi lasāms ŠEIT.

Konkurss tapis sadarbībā ar "Izrāžu apvienību PANNA". (www.pannasteatris.lv)