Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:150, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Foto: Latvijas Nacionālajā operā sākušies Gadumijas koncerti

Redakcija
Redakcija
27. decembrī Latvijas Nacionālajā operā sākušies tradicionālie Gadumijas koncerti, kas skatītājus aizved Jaunā gada sagaidīšanas noskaņās. Koncerta mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Mārtiņš Ozoliņš, režisore – Elita Bukovska, videomāksliniece – Dace Sloka, tērpu māksliniece – Kristīne Pasternaka.

Koncertā dzied solisti Inga Šļubovska-Kancēviča, Evija Martinsone, Marlēna Keine, Ilona Bagele, Andris Ludvigs, Raimonds Bramanis, Mihails Čuļpajevs, Jānis Apeinis, Armands Siliņš, Krišjānis Norvelis un Rihards Mačanovskis, piedalās Latvijas Nacionālās operas koris un orķestris. Gadumijas koncerti jau daudzu gadu garumā ir viens no skatītāju mīlētākajiem notikumiem Latvijas Nacionālajā operā. Šogad programmas stūrakmens ir itāļu mūzika, īpaši akcentējot plaši pazīstamas un arī mazāk zināmas neapolitāņu dziesmas. Koncerti notiek 29. un 30. decembrī, kā arī 2. janvārī.

29. decembrī pulksten 19.00 „Gadumijas koncertu Operā” tiešraidē translēs Latvijas Radio programma „Klasika”.

Foto: Andris Tone, Latvijas Nacionālā opera un balets
KAM UN KAD ZVANĪT COVID-19 SAKARĀ?