epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

11. janvārī Hercoga lomā operā „Rigoleto” viesosies Dmitro Popovs

11. janvārī Džuzepes Verdi operas „Rigoleto” izrādē Latvijas Nacionālajā operā Hercoga lomu dziedās izcilais ukraiņu tenors Dmitro Popovs. Viņa skatuves partneri būs Armands Siliņš titullomā un Inga Šļubovska-Kancēviča Džildas lomā. Pie diriģenta pults – Mārtiņš Ozoliņš.

Drukāt

Dmitro Popovs 2016. gada rudenī ar panākumiem debitēja Metropolitēna operā, dziedot Rūdolfa lomu Džakomo Pučīni operā „Bohēma”. Šosezon Dmitro Popovs dzied arī Cīrihes operā, Bavārijas Valsts operā, Ženēvas operā , Berlīnes Valsts operā un Melburnas operā.

Dmitro Popovs studējis Harkovas konservatorijā, karjeru sācis Ukrainas Nacionālajā operā. 2007. gadā viņš izcīnīja 2. vietu Plāsido Domingo rīkotajā „Operalia” konkursā. Plašu starptautisko ievērību viņš guva pēc izcilas Rūdolfa lomas interpetācijas „Bohēmā” Karaliskajā Koventgārdena operā Londonā 2013. gadā. Latvijas skatītāji viņu iemīļojuši kā Rūdolfu „Bohēmā”, Edgardo „Lucia di Lammermoor”, Hercogu „Rigoleto”, Princi „Nārā”, Nemorino „Mīlas dzērienā” u.c.

Džuzepes Verdi operas „Rigoleto” iestudējumu Latvijas Nacionālajā operā veidojuši režisore Margo Zālīte, scenogrāfe Aīda Leonora Gvardija , kostīmu māksliniece Liene Dobrāja, gaismu mākslnieks Stefans Bolligers un video māksliniece Ineta Sipunova.

Biļetes uz „Rigoleto” izrādi var iegādāties LNO un „Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā: Biļešu Paradīze

Drukāt

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Ir vērtības no bērnības, ko arī pieaugušo dzīvē būtu vērts atcerēties un paturēt. Būtībā visos cilvēkos jau tas ir dabiski iekšā, bet ir kaut kādi procesi, kādēļ mēs to aizstumjam prom. To pašu spontanitāti vai neparedzamību, vai būšanu pašiem.

/Horeogrāfe Agnese Bordjukova/

Avots: KultūrasVēstis.lv arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk