epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

11. janvārī Hercoga lomā operā „Rigoleto” viesosies Dmitro Popovs

11. janvārī Džuzepes Verdi operas „Rigoleto” izrādē Latvijas Nacionālajā operā Hercoga lomu dziedās izcilais ukraiņu tenors Dmitro Popovs. Viņa skatuves partneri būs Armands Siliņš titullomā un Inga Šļubovska-Kancēviča Džildas lomā. Pie diriģenta pults – Mārtiņš Ozoliņš.

Drukāt

Dmitro Popovs 2016. gada rudenī ar panākumiem debitēja Metropolitēna operā, dziedot Rūdolfa lomu Džakomo Pučīni operā „Bohēma”. Šosezon Dmitro Popovs dzied arī Cīrihes operā, Bavārijas Valsts operā, Ženēvas operā , Berlīnes Valsts operā un Melburnas operā.

Dmitro Popovs studējis Harkovas konservatorijā, karjeru sācis Ukrainas Nacionālajā operā. 2007. gadā viņš izcīnīja 2. vietu Plāsido Domingo rīkotajā „Operalia” konkursā. Plašu starptautisko ievērību viņš guva pēc izcilas Rūdolfa lomas interpetācijas „Bohēmā” Karaliskajā Koventgārdena operā Londonā 2013. gadā. Latvijas skatītāji viņu iemīļojuši kā Rūdolfu „Bohēmā”, Edgardo „Lucia di Lammermoor”, Hercogu „Rigoleto”, Princi „Nārā”, Nemorino „Mīlas dzērienā” u.c.

Džuzepes Verdi operas „Rigoleto” iestudējumu Latvijas Nacionālajā operā veidojuši režisore Margo Zālīte, scenogrāfe Aīda Leonora Gvardija , kostīmu māksliniece Liene Dobrāja, gaismu mākslnieks Stefans Bolligers un video māksliniece Ineta Sipunova.

Biļetes uz „Rigoleto” izrādi var iegādāties LNO un „Biļešu Paradīzes” kasēs, kā arī internetā: Biļešu Paradīze

Drukāt

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Tad, kad mēs ar prātu izdomājam biznesa plānus, kad mēs saliekam vēl ciparus apakšā – viss ir ļoti skaisti. Tāpat arī tad, kad mēs pārzinām tirgu vai pašu darbības nozari – viss ir ļoti jauki, bet… vājā vieta tajā visā ir tā, ka mēs visu laiku lietojam savu prātu, tas nozīmē – kreiso smadzeņu puslodi. To loģisko puslodi, kurā mēs neļaujam vaļu emocijām, un līdz ar to daļa šīs informācijas nekad nenokļūst sirdī.
Un var gadīties tā, ka mums, visu mūžu strādājot, nāk ļoti daudz naudas, bet sirds tur galīgi nav klāt. Un tad iznāk tāda lieta, ka sāk kaut kas jukt...
Un ko tu lai dari, ja naudas nav un arī sirds tev nestāv klāt?
Sāk jukt. Un tad brūk un brūk…

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk