Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:337, Did:0, useCase: 0


Liepājas teātris aicina uz Atvērtā teātra nakti!

Redakcija
Redakcija

2. septembrī Liepājas teātrī notiks līdz šim nebijis pasākums – Atvērtā teātra nakts spocīgās noskaņās, kas ieskandinās teātra 110. jubilejas sezonu.

“Iepriekšējos 3 gadus teātrī tika rīkotas Atvērtā teātra dienas, kas ik gadu pulcēja gandrīz tūkstoš interesentu – gan liepājniekus, gan pilsētas viesus. Skatītāju interese bija ļoti liela, tāpēc nolēmām šo tradīciju turpināt, vien nedaudz pamainot norises laiku, lai būtu interesanti ikvienam – arī tiem, kas pie mums ciemojušies jau agrāk,” atklāj mārketinga direktore Jevgenija Skoraja. Teātris savas durvis vērs plkst. 19:00 un būs atvērts līdz 23:00 (visi pasākumi šajā laikā notiks bez maksas).

Teātrī tiks gaidīti gan lieli, gan mazi skatītāji – bērniem notiks radošās darbnīcas, kuras vadīs Jānis un Agnese Rudzīši – būs iespēja pārbaudīt gan savas amatniecības prasmes, gan mierīgākā atmosfērā darboties ar īpaši šim pasākumam radītām darba lapām.

Ikviens varēs izstaigāt teātri gida pavadībā – ekskursijas latviešu valodā tiks rīkotas katru stundu no plkst. 19:00 līdz 22:00, bet teātra darbinieki priecāsies sagaidīt arī pilsētas viesus, piedāvājot arī stāstījumu angļu (plkst. 20:00) un krievu (plkst. 21:00) valodās. Lūgums uz ekskursijām ierasties vismaz piecas minūtes pirms to sākuma.

No plkst. 19:00 līdz 22:00 darbosies teātra Nakts kase, kur ikviens interesents, uzgriežot laimes ratu, varēs saņemt gan atlaides biļešu iegādei uz teātra izrādēm septembrī un oktobrī, gan reizi stundā uzgriezt lielo laimestu – ielūgumu 2 personām uz jebkuru izrādi, kā arī laimēt citas balvas.

Teātrī būs ierīkots arī fotostūrītis, kur ikviens varēs nofotografēties ar teātra rekvizītiem, šuvēju darbnīcās būs iespējams uzlaikot aktieru izrāžu kostīmus, bezbailīgākie apmeklētāji varēs noklausīties aktieru un citu teātru darbinieku video vēstījumu par viņu tikšanos ar Balto dāmu, darbosies arī teātra kafejnīca, notiks vēl citas aktivitātes.

Detalizētāka programma no nākamās nedēļas sākuma būs pieejama Liepājas teātra mājas lapā www.liepajasteatris.lv, kā arī pasākuma dienā teātrī.