Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:154, Did:0, useCase: 0


Latvijas Leļļu teātris izsludina “Pinokio” papildizrādi

Redakcija
Redakcija

Latvijas Leļļu teātris izsludina “Pinokio” papildizrādi
Foto: Vadims Straume

Sakarā ar skatītāju lielo interesi, Latvijas Leļļu teātris izsludina jaunā iestudējuma “Pinokio” papildizrādi latviešu trupā, kas notiks trešdien, 25. maijā plkst. 18.30.

Holandiešu izcelsmes režisora Jana Villema van den Bosa iestudētais “Pinokio” ir viņa debija leļļu teātra žanrā. Izrādei ir savdabīgs vizuālais un konceptuālais risinājums – skeletu pasaule, kurā viss sastāv no kauliem, un galvenais varonis noslēgumā “uzaudzē ādu” - kļūst par īstu zēnu. Lai arī mākslinieka Reiņa Pētersona uzburtā skeletu pasaule ar tās tēliem pirmajā acu uzmetienā kādam var šķist biedējoša, uz skatuves notiekošais drīzāk ir kā spēle ar Lego kauliņiem. Lai iestudējums aizrautu skatītājus, tajā dzirdamas daudz dziesmas, redzami itāļu commedia dell’arte elementi, kā arī tradicionālie leļļu teātra “brīnumi” - marionetes, priekšmetu “lidināšanās” gaisā u.c.

Iestudējuma dramaturģiskais materiāls ir britu dramaturga un filmu scenāriju autora Lī Hola luga “Pinokio piedzīvojumi” pēc Kollodi pasakas motīviem, ko latviešu valodā tulkojis Raimonds Auškāps, bet krievu valodā - Dmitrijs Petrenko. Izrādes mūzikas autors ir komponists Raimonds Tiguls, savukārt horeogrāfiju izstrādājusi Inga Raudinga.

Biļetes uz izrādēm iepriekšpārdošanā nopērkamas visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Sīkāka informācija par šo un citiem iestudējumiem www.lelluteatris.lv.