Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:154, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Latvijas Leļļu teātra apmeklētāji mielosies ar “Baltais” biezpiena sieriņiem

Redakcija
Redakcija

Latvijas Leļļu teātra apmeklētāji mielosies ar “Baltais” biezpiena sieriņiem
Foto: epadomi.lv

Visu oktobri A/S “Tukuma Piens” ikvienam Latvijas Leļļu teātra apmeklētājam dāvinās jaunos “Baltais” biezpiena sieriņus ar austrumniecisko pahlavas garšu, tādējādi arī šogad turpinot veiksmīgo sadarbību, kas aizsākta pirms vairākiem gadiem.

Kopumā aptuveni 25 izrāžu apmeklētājiem plānots izdalīt vairāk nekā 5500 “Baltais” biezpiena sieriņus. “Bērni ir mūsu nākotne un svarīgi, ka viņi ēd veselīgi. Lai arī “Baltais” biezpiena sieriņš ir našķis, tomēr tas ir daudz veselīgāks par čipsiem un limonādēm,” saka A/S “Tukuma Piens” mārketinga vadītājs Armands Artihovičš, piebilstot, ka ikgadējā sadarība ar Latvijas Leļļu teātri kļuvusi par tradīciju, iepriecinot tūkstošiem bērnu un viņu vecākus.

Jaunais gardums, kuru būs iespēja nogaršot mazajiem teātra apmeklētājiem, papildina „Baltais” biezpiena sieriņu klāstu ar īpaši eksotisku garšu jeb pahlavu. “Baltais" radījis pasaulē pirmo biezpiena sieriņu, kas apvieno Latvijas desertu klasiku, biezpiena sieriņu, un vienu no pazīstamākajiem un pašiem saldākajiem un senākajiem austrumu saldumiem. To tradicionāli gatavo no neskaitāmām plānas mīklas kārtām, riekstiem un sīrupa vai medus.

Šī sezona Latvijas Leļļu teātrim ir īpaši nozīmīga, jo tas svin 70. dzimšanas dienu. Sezona plānota visai spraiga, jo skatītāju vērtējumam tiks piedāvāti 10 jauniestudējumi, kā arī dažādi dzimšanas dienai veltīti pasākumi,

piemēram, ceļojošā izstāde “Leļļu stāsti”, lekciju cikls par teātra vēsturi, skanīgāko dziesmu CD, filma par teātra pēdējās desmitgades radošajiem meklējumiem un daudz kas cits. “Daudz ir padarīts, daudz kas plānots un cerams, ka visiem mūsu draugiem, apmeklētājiem un galvenais bērniem būs prieks par paveikto,” saka Latvijas Leļļu teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Anda Dzenīte.

Pagājušajā sezonā Latvijas Leļļu teātra lielajā un mazajā zālē, kā arī leļļu muzejā kopumā bija skatāmas 563 izrādes, ko apmeklēja 55 269 skatītāji. Populārās no izrādēm vēl joprojām bija „Joka pēc alfabēts” un „Un atkal Pifs...”. Latvijas Leļļu teātris ir vienīgais teātris Latvijā, kurā zem viena jumta darbojas gan latviešu, gan krievu trupas, tādējādi veicinot sabiedrības integrāciju un saliedētību.

A/S “Tukuma Piens” ir viens no lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā, kas sadarbojas ar 225 piegādātājiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, un ražo vairāk nekā 180 dažādus piena produktus, tostarp „Baltais Exports” zīmola svaigos piena produktus, „Baltais EKO” zīmola ekoloģiskos produktus: jogurtus, biezpienu, krējumu, kefīru u.c. Uzņēmumā strādā aptuveni 250 darbinieku.