Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:444, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Lugas “Trešais” izrādes diplomdarbā 13.09.2019 11:57

Visu septembra mēnesi vairākās izrādēs Dramaturgu teātrī būs iespēja noskatīties Hermaņa Paukša jaunākās, 2019. gada pavasarī sarakstītās lugas „Trešais” iestudējumu. Lugas žanrs ir komiska melodrāma. Kādā lauku pagastā mājās atgriežas meitene, kas Rīgā apguvusi kultūras dzīves vadītājas zināšanas, bet te nav viņai piemērotas štata vietas un arī kultūras nama ēka ir ļoti bēdīgā stāvoklī – nelietojama un tukša. Vietējās varas pārstāvji liek meitenei pierādīt savu varēšanu, lai lemtu par iespēju pieņemt viņu darbā, taču, kad, par spīti visām grūtībām, meitene iestudē izrādi, neviens no lēmējiem neatnāk to noskatīties. Galu galā izeja no situācijas tomēr tiek atrasta, turklāt – arī laimīgu mīlestību izdodas atrast!

Teātra sezona Dramaturgu teātrī vasarā nebeidzas 12.06.2019 12:36

Kad teātra sezona it kā jau ir noslēgusies un citu teātru aktieri ir devušies lielajās vasaras brīvdienās, Dramaturgu teātris turpina darbu un sniedz iespēju baudīt teātra mākslu arī kādā vēsākā vai lietainākā jūnija vakarā, ar to teātra cienītāju acīs patīkami atšķirdamies no citiem. Lai dotu iespēju atpūsties no ikdienas steigas, šajā mēnesī skatītāju uzmanībai tiks piedāvāti divu latviešu mūsdienu dramaturgu Hermaņa Paukša un Harija Ammera četru darbu iestudējumi.

Šovakar komēdijas „Picu pasūtījāt?” pirmizrāde 29.05.2019 11:01

Šovakar, 29. maijā, plkst 19:30 Dramaturgu teātrī savu pirmizrādi pieredzēs dramaturga Hermaņa Paukša 2015. gada nogalē tapušās komēdijas “Picu pasūtījāt?” atjaunotais iestudējums. Šīs lugas žanrs ir groteska - parodija par seriālu veidošanu televīzijā un par šo seriālu autoru aprēķiniem "kā tas izskatīsies?", bieži vien ignorējot varoņu darbības jēgu un loģiku. Iestudējuma režisori Andris Zeibots un Hermanis Paukšs.

Dramaturgu teātra 21. studija uzņem dalībniekus 26.03.2019 11:26

Vēl dažas dienas turpinās pieteikšanās Dramaturgu teātra 21. aktiermeistarības studijai, kas darbu sāks šā gada aprīlī. Nodarbības studijā vadīs teātra galvenais režisors Hermanis Paukšs, kas jau četrdesmit gadus nodarbojas ne vien ar režiju un rakstniecību, bet arī ar teātra pedagoģiju, un laika gaitā ir izveidojis un turpina pilnveidot efektīvu aktieru apmācības sistēmu.

Dramaturgu teātris svin divpadsmito jubileju 18.03.2019 12:36

Aizvadītajā sestdienā savu divpadsmito jubileju svinēja Dramaturgu teātris. Par dibināšanas dienu teātra ļaudis uzskata 17. martu, jo 2007. gadā šajā dienā notika pati pirmā šī teātra izrāde. Sākotnējos darbības gados izrādes tika rādītas gan Leļļu teātrī, gan Jaunajā Rīgas teātrī, gan Nacionālajā un Dailes teātrī, kā arī Maskavas namā, Austrumu robežā un citur, bet 2009. gada augustā Dramaturgu teātris beidzot atrada savas pastāvīgās mājas Rīgā, K. Barona ielā 130/12. Šajā laikā teātris ir audzis, šobrīd telpās notiek iekārtošanas darbi skatītājiem (t.sk. bērniem un invalīdiem) piemērotākās telpās, un teātris turpina iesākto aktiermeistarības, personības pilnveidošanas un izrāžu iestudēšanas darbu.

H.Paukša lugas „Vai mana cūka pie jums nav bijusi?” pirmizrāde 11.03.2019 14:19

Otrdien, 12. martā plkst. 19:30 Dramaturgu teātrī būs iespēja noskatīties Hermaņa Paukša komēdijas „Vai mana cūka pie jums nav bijusi?” pirmizrādi (režisori Andris Zeibots, Gunta Kusiņa un H.Paukšs). Kādā panīkušā lauku ciematā izplatās baumas, ka no ārzemēm pavisam bēdīgā izskatā atgriežas neveiksmīgs vietējais biznesmenis. Turklāt tas notiek laikā, kad apkārt klīst bīstama cūka, ēzdama mobilos tālruņus, bet vietējās fermas īpašnieks parādu dēļ gatavojas kārties. Palikušie ciemata iedzīvotāji cenšas pielāgoties jaunajai situācijai.

Dramaturgu teātra studijas turpina darbu 07.03.2019 12:46

Dramaturgu teātrī turpinās interesants un radošs darbs trijās aktiermeistarības studijās. Visu marta mēnesi vairākās izrādēs studiju audzēkņu draugiem, radiem un citiem interesentiem būs iespējams noskatīties H. Paukša komēdiju „Nekā personiska - tikai honorāri!”. Šī iestudējuma veidošanā piedalījies viss teātra radošais kolektīvs, tā režisors ir H.Paukšs, bet lomās iejutušies 18. studijas dalībnieki, kuriem šī būs trešā, diplomdarba izrāde. Savā pieredzē ar studijas audzēkņiem dalījušies un kopā ar viņiem uz skatuves kāps arī vairāki pamatsastāva aktieri.

Lugas “Holgomeras tronis” iestudējums 18.02.2019 08:07

Februārī Dramaturgu teātrī uzsākts Hermaņa Paukša jaunākās lugas „Holgomeras tronis” iestudējums. Luga ir īpaši interesanta ar to, ka tās žanrs ir viduslaiku drāma un tā sarakstīta ritmizētā prozā. Darba autors atzīst, ka šādā stilā atkal raksta pēc ilgāka pārtraukuma. Izdomātā Holgomeras karalistē tiek noslepkavots likumīgais karalis un viņa dēls troņmantnieks - pēdējais dzimtas pārstāvis. Tronī sēžas citas dzimtas karaliene. Daļa augstmaņu viņu atbalsta, bet citi pulcējas ap gāztā karaļa tuvākajiem radiniekiem, lai atriebtos un atjaunotu taisnīgumu.

H.Paukša lugas „Nekā personiska - tikai honorāri” iestudējums 28.12.2018 15:29

Divas naidīgas partijas pirms vēlēšanām aplej viena otru ar mēsliem, bet tad izrādās, ka partiju vadītāju bērni ir samīlējušies viens otrā un gatavojas precēties. Tiek veikti pasākumi viņu attiecību izjaukšanai. Vai atkārtosies Romeo un Džuljetas traģēdija šai šekspīriskajā stāstā? Kā viss noslēgsies - to varēs uzzināt visi, kas nākamajā pavasarī atnāks uz Dramaturgu teātri un noskatīsies Hermaņa Paukša jaunāko komēdiju „Nekā personiska – tikai honorāri!”

„Ziemassvētku dzirnavas” Rīgas kongresu namā 17.12.2018 15:45

Svētdien, 23. decembrī, plkst. 12:00 ar Hermaņa Paukša pasaku dažāda vecuma bērniem „Ziemassvētku dzirnavas” Rīgas kongresu namā viesosies Dramaturgu teātris. Iestudējuma režisors ir Andrejs Saldavs, lomas tajā atveidos Dramaturgu teātra aktieri Inese Pavēne, Laura Pirktiņa un Austris Pirktiņš.

Tapis trīs dramaturgu lugas "Ak, dižais gars, jel parādies!" iestudējums 22.11.2018 21:35

Interesants trīs radošu personību kopdarbs vērojams Dramaturgu teātrī – dramaturgi Hermanis Paukšs, Austris Pirktiņš un Andrejs Saldavs uzrakstījuši un šajā teātrī arī iestudējuši lugu „Ak, dižais gars, jel parādies!”. Lugas žanrs ir sociāla drāma, kas maskēta komēdijas formā, un šoreiz skatītājs varēs vērot cīņu par varu akmens laikmeta ciltī! Skatītājiem tiek piedāvāta iespēja salīdzināt tā laika notikumus ar šodienu un iespēja izdarīt secinājums par to, kas, gadu tūkstošiem ritot, varētu būt mainījies.

Uzņemšana Dramaturgu teātra 20. studijā noslēgusies 25.10.2018 19:24

Oktobrī noslēgusies uzņemšana Dramturgu teātra 20. aktiermeistarības studijā. Tika uzņemti un uzsākuši nodarbības 113 dalībnieki. Sakarā ar lielo interesi par šīm aktiermeistarības un personību attīstošajām nodarbībām, Dramaturgu teātris paziņo, ka jau tagad sāksusies dalībnieku reģistrācija nākamajai, 21. studijai, kas darbu sāks 2019. gada aprīlī. Visi, kuri vēlējās, bet nepaguva pieteikties 20. studijā, tiek aicināti sūtīt savus pieteikumus nodarbībām, kas sāksies nākamajā pavasarī. Pieteikšanās un reģistrācija pie studijas vadītāja Hermaņa Paukša, sūtot pieteikumus uz e-pasta adresi: hermanis.paukss@gmail.com. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Dramaturgu teātris viesosies Jūrmalā 12.10.2018 09:28

Šī mēneša vidū, 14. oktobrī Dramaturgu teātris atkal viesojas Jūrmalā un Sociālās integrācijas valsts aģentūrā rīko labdarības izrādi. Šoreiz būs iespēja noskatīties Hermana Paukša komēdiju „Ar spaini pa galvu”. Kas notiek, ja slaucēja iekrauj deputātam ar spaini pa galvu? To varēs uzzināt tikai noskatoties izrādi, kuras režisors ir pats lugas autors H.Paukšs.

Aktiermeistarības studija uzsāk iestudējumu 15.09.2018 07:54

Septembrī, pēc intensīva aktiermeistarības kursa apgūšanas, pirmo reizi uz Kamerzāles skatuves kāpuši un darbu pie savas pirmās mācību izrādes ir uzsākuši Dramaturgu teātra 19. studijas audzēkņi, kuriem mācību ietvaros uzdots iejusties H.Paukša komiskās pasakas, lugas visai ģimenei “Banāni, ķiploki, desas un mērkaķi” varoņu lomās.

H.Paukša lugas „Gastronomiskā minoritāte” iestudējums Dramaturgu teātrī 08.09.2018 09:09

Visu septembra mēnesi vairākās izrādēs Dramaturgu teātra 17. studijas audzēkņu draugiem un radiem būs iespēja noskatīties, kā topošie aktieri iejutušies dramaturga Hermaņa Paukša jaunākās, šā gada pavasarī sarakstītās lugas, vampīriskās komēdijas „Gastronomiskā minoritāte” varoņu lomās. Meitene iemīlas puisī, kurš ir vampīrs! Par šo faktu sākas asa viedokļu sadursme meitenes radu un paziņu starpā.

Lugas "3 eiro cigaretēm" iestudējums Dramaturgu teātrī 31.08.2018 11:10

Augustā Dramaturgu teātra režisors un dramaturgs Andrejs Saldavs uzsācis savas jaunākās, šā gada jūlijā sarakstītās lugas „3 eiro par cigaretēm” iestudējumu. Lugas žanrs ir drāma. Kad kāda maza iestādījuma darbinieci apciemo meita, mazmeita un vēl arī kāds nepazīstams jaunietis, ikdienas rutīna tiek salauzta. Tas ir kā domino efekts cilvēku dzīvēs. Luga stāsta par to, kā viens notikums iespaido citus.

Lugas "Ak, dižais gars, jel parādies!" iestudējums Dramaturgu teātrī 24.08.2018 09:19

Apvienojoties trim dramaturgiem – Hermanim Paukšam, Austrim Pirktiņam un Andrejam Saldavam, kuri visi trīs ir arī Dramaturgu teātra režisori, augustā uzsākts lugas „Ak, dižais gars, jel parādies!” iestudējums. Lugas žanrs ir sociāla drāma ar komēdijas elementiem. Pirmatnējā ciltī, kas daļēji atrodas psihotropo vielu atkarībā, notiek cīņa par varu. Racionālais saprāts izaicina mistisku. Te ciltī iemaldās meitene no svešas cilts...

H. Paukša lugas „Ar spaini pa galvu” viesizrāde Elejā 11.07.2018 12:43

Sestdien, 14.jūlijā plkst. 19:00, Elejas muižas parka estrādē ar dramaturga un režisora Hermaņa Paukša lugas „Ar spaini pa galvu” iestudējumu viesosies Dramaturgu teātris. Luga tapusi pagājušā gada sākumā un tā ir sarakstīta komēdijas žanrā. Slaucēja prāta zuduma brīdī iesit deputātam ar spaini pa galvu, taču šis pārpratums tiek atrisināts visbrīnišķīgākajā veidā. Kādā? To uzzinās tikai tie, kas atnāks noskatīties izrādi. “Starp tautu un deputātiem tomēr ir iespējama saskaņa. Vai arī - vienotība...” tā par šo iestudējumu saka tā autors H. Paukšs.

Dramaturgu teātrī iestudēta H. Paukša luga „Drūmais princis” 07.07.2018 12:45

Pēc intensīva darba pie savas pirmās mācību izrādes, visu jūlija mēnesi vairākās izrādēs Dramaturgu teātra 18. studijas audzēkņi saviem skatītājiem rādīs H.Paukša jaunāko komēdiju “Drūmais princis” (režisors H.Paukšs). Princis visu laiku staigā apkārt drūms, tāpēc tiek nolemts apprecināt viņu ar to meiteni, kura spēs princi sasmīdināt. Cita pēc citas pie prinča tiek uzaicinātas pretendentes, kas stāsta viņam anekdotes. Kādi komiski sarežģījumi šādā gadījumā radīsies un ar ko tas viss var beigties? Kā noprotams, šī ir klasiskās pasakas par princesi, kura jāsmīdina, apvērstā versija, un izrādes gaitā noskaidrojas jau iepriekš zināmais – humora izjūta mēdz būt dažāda!

Lugas “Iespēja atgriezties” iestudējums 29.06.2018 14:08

Jūnijā Dramaturgu teātrī sācies darbs pie dramaturģes Annas Kerijas Studentes lugas "Iespēja atgriezties" iestudējuma. Lugas žanrs ir mistiska drāma ar komēdijas elementiem. Jaunajā lugā autore transformē savus iespaidus par pašas piedzīvoto klīnisko nāvi un liek aizdomāties mums par dzīvi pirms un pēc tās. Lugas darbība noris trijos laika periodos - Romas impērijas paplašināšanas, Inkvizīcijas laikā un mūsdienās. Lugas galvenā varone ir Grāmata, kas sasaista šos periodus.

Uzsākts H.Paukša lugas „Gastronomiskā minoritāte” iestudējums 18.06.2018 09:37

Meitene iemīlas puisī, kurš ir vampīrs! Par šo faktu sākas asa viedokļu sadursme meitenes radu un paziņu starpā. Šoreiz gan tas viss notiek uz skatuves, jo režisors Hermanis Paukšs Dramaturgu teātrī uzsācis darbu pie savas jaunākās, tikai aizvadītajā mēnesī sarakstītās lugas, vampīriskās komēdijas „Gastronomiskā minoritāte” iestudējuma.

Komēdija „Drūmais princis” Dramaturgu teātrī 07.06.2018 15:05

Jūnijā, pēc vairāku mēnešu intensīva darba pie savas pirmās mācību izrādes, noris pēdējais iestudējuma posms, lai jau nākamajā mēnesī Dramaturgu teātra 18. studijas audzēkņi varētu skatītājiem parādīt H.Paukša jaunāko komēdiju “Drūmais princis” (režisors H.Paukšs). Princis visu laiku staigā apkārt drūms, tāpēc tiek nolemts apprecināt viņu ar to meiteni, kura spēs princi sasmīdināt. Cita pēc citas pie prinča tiek uzaicinātas pretendentes, kas stāsta viņam anekdotes. Kādi komiski sarežģījumi šādā gadījumā radīsies un ar ko tas viss var beigties? Kā noprotams, šī ir klasiskās pasakas par princesi, kura jāsmīdina, apvērstā versija, un izrādes gaitā noskaidrojas jau iepriekš zināmais – humora izjūta mēdz būt dažāda!

Hermaņa Paukša lugas iestudējums Madridē 25.05.2018 08:09

Kā Dramaturgu teātri informē režisors Jānis Ozoliņš–Ozols, kurš jau daudzus gadus dzīvo Spānijā, š.g. 27. maijā Spānijas galvaspilsētā Madridē nacionālo svinību – Madrides sacelšanās pret Napoleonu ietvaros notiks Hermaņa Paukša lugas „Šakāļu uzbrukuma” pirmizrāde šajā valstī. Luga tikusi iestudēta teātrī „Teatro De Malasana” un šī uzveduma režisors Jānis Ozoliņš–Ozols pieļauj, ka H. Paukša luga „Šakāļu uzbrukuma” ir pirmā spāņu valodā tulkotā un Spānijā iestudētā latviešu luga.

„Konfekšu rūķītis" Dramaturgu teātrī 22.05.2018 00:23

Visu maija mēnesi vairākās izrādēs četrdesmit Dramaturgu teātra 17. studijas dalībnieki teātra galvenā režisora Hermaņa Paukša vadībā saviem draugiem un radiem rāda savu otro mācību izrādi, H. Paukša komēdiju „Konfekšu rūķītis". Vislielākā uzmanība Dramaturgu teātrī tiek veltīta darbam ar studiju audzēkņiem, tādēļ arī šī iestudējuma veidošanā piedalījies viss teātra radošais kolektīvs, savā pieredzē ar studijas audzēkņiem dalījušies arī vairāki teātra pamatsastāva aktieri.

Dramaturgu teātrī izlaidumu svinēs 16. studijas audzēkņi 21.04.2018 19:13

Aprīļa beidzamajā sestdienā Dramaturgu teātrī gaidāma jautra ballīte – savu izlaidumu svinēs 16. studijas audzēkņi, kuri sekmīgi apguvuši mācību kursu un noslēguši to ar Hermaņa Paukša komēdijas „Ne jau drēbēs slēpjas meitenes skaistums!” izrādēm visa marta garumā. Vienpadsmit Dramaturgu teātra pastāvēšanas gados šādas kopā sanākšanas un teātrim būtisku notikumu svinēšanas ar visa kolektīva piedalīšanos kļuvušas par jauku tradīciju un vienmēr ir bijušas kupli apmeklētas, jautras un dalībniekiem neaizmirstamas!

Dramaturgu teātris viesosies Dundagā 13.04.2018 10:14

Sestdien, 14. aprīlī, plkst. 18:30 ar Hermaņa Paukša utopiskās komēdijas „Vai mana cūka pie jums nav bijusi?” iestudējumu Dundagas pilī viesosies Dramaturgu teātris. Kādā lauku ciematā, kur valda panīkums, intrigas un skumjas, pēc darba ārzemēs atgriežas neveiksmīgs vietējais biznesmenis. Paklīst baumas, ka arī ārzemēs viņam nav veicies...

Dramaturgu teātra studija uzņem jaunus dalībniekus 23.03.2018 11:16

Vēl tikai dažas dienas martā turpinās uzņemšana Dramaturgu teātra 19. aktiermeistarības studijā, kas darbu sāks jau šā gada aprīlī. Nodarbības studijā vadīs teātra galvenais režisors, dramaturgs un skatuves mākslas pedagogs Hermanis Paukšs, kas gandrīz četrdesmit gadus nodarbojas ne vien ar režiju un rakstniecību, bet arī ar teātra pedagoģiju, un šajā laikā ir izveidojis un turpina pilnveidot efektīvu aktieru apmācības sistēmu.

Vienpadsmito jubileju svin Dramaturgu teātris 19.03.2018 09:29

Rītvakar savu vienpadsmito jubileju svinēs Dramaturgu teātris. Par dibināšanas dienu teātra ļaudis uzskata 17. martu, jo 2007. gadā šajā dienā notika pati pirmā šī teātra izrāde. Sākotnējos darbības gados izrādes tika rādītas gan Leļļu teātrī, gan Jaunajā Rīgas teātrī, gan Nacionālajā un Dailes teātrī, kā arī Maskavas namā, Austrumu robežā un citur, bet 2009. gada augustā Dramaturgu teātris beidzot atrada savas pastāvīgās mājas Rīgā, K. Barona ielā 130/3.

H.Paukša jaunākas lugas „Ne jau drēbēs slēpjas meitenes skaistums!” iestudējums 12.03.2018 12:42

Martā Dramaturgu teātrī var skatīt Hermaņa Paukša jaunākās lugas „Ne jau drēbēs slēpjas meitenes skaistums!” iestudējumu. Bagāta radinieka atstātais mantojums padara Elmāru par ļoti iekārojamu līgavaini, neprecētas jaunkundzes tā vien spieto ap viņu, taču Elmārs ir izvēlīgs. Kā viss noslēgsies, kura no līgavām būs tā laimīgā - to varēs uzzināt visi, kas atnāks uz Dramaturgu teātri un noskatīsies šo komēdiju.

„Barons Rozenkrancs. Improvizācijas teātris” uzņem dalībniekus studijā 10.03.2018 07:27

Martā "Barons Rozenkrancs. Improvizācijas teātris" rīko dalībnieku uzņemšanu jaunajā, nu jau trešajā improvizācijas studijā. Tiks uzņemti visi interesenti, kas vēlas darboties improvizacijas teātra jomā un ir sasnieguši 18 gadu vecumu - bez iestājeksāmeniem vai citiem priekšnoteikumiem. Dalībnieku maksimālais vecums nav noteikts.

Aktiermeistarības studijas audzēkņu jaunākais darbs 02.03.2018 17:06

Martā pēc intensīva aktiermeistarības kursa apgūšanas pirmo reizi uz skatuves kāpuši un darbu pie savas pirmās mācību izrādes ir uzsākuši Dramaturgu teātra 18. studijas audzēkņi, kuriem mācību turpinājumā uzdots iejusties H.Paukša komēdijas “Drūmais princis” varoņu lomās (režisors H.Paukšs).

Labdarības izrāde Sociālās integrācijas valsts aģentūrā Jūrmalā 17.02.2018 10:39

18. februārī plkst. 19:00 ar labdarības izrādi, Hermaņa Paukša lugu „Samainītie” Dramaturgu teātra aktieru ansamblis viesosies Sociālās integrācijas valsts aģentūrā Jūrmalā. Neticami neiespējamās komēdijas par īstu mīlestību, kas spēj pārvarēt visas, pat ar dzimumu pārmaiņām saistītās grūtības, režisors ir pats lugas autors H.Paukšs.

Lugas “Kad vijoli ar pārrautām stīgām pārņem liesmas” iestudējums 08.02.2018 21:39

Februārī Dramaturgu teātrī notiek beidzamie sagatavošanās darbi pirms dramaturģes Annas Kerijas Studentes lugas "Kad vijoli ar pārrautām stīgām pārņem liesmas..." iestudējuma gaidāmās pirmizrādes. Šī luga ir noslēpumaina, mistiska parādība un tā kļuvusi par notikumu arī tās tapšanā iesaistītajiem aktieriem. Lugas darbība norisinās tuvākajā nākotnē.

“Atmiņas zudumi” Dramaturgu teātrī 05.02.2018 17:48

Dramaturgu teātrī uzsākts Harija Ammera jaunākās, 2017. gadā sarakstītās lugas „Atmiņas zudumi” iestudējums. Lugas žanrs ir sadzīves komēdija ar detektīva pieskaņu, tā sarakstīta, iedvesmojoties no lieliskā humoresku autora, rakstnieka Andreja Skaiļa (1927 – 2012) stāsta, un veltīta viņa piemiņai. Darbība vienlaikus risinās gan mūsdienās, gan tik nesenajos, bet tomēr jau patālajos astoņdesmitajos gados. Lauku veikaliņa vadītājs Fišers kārtējo reizi sastrīdas ar sievu un uzsāk daudzu dienu “plostu”. Kad dzeršana pierimstas, Fišers atrod savu automašīna avarējušā stāvoklī. Viss liecina par to, ka avārijā sabraukts cilvēks, taču – kurš to sabraucis un kā?

Lugas „Ķīlnieki” iestudējums Dramaturgu teātrī 19.01.2018 09:40

Janvārī darbu pie savas jaunākās lugas „Ķīlnieki” iestudējuma uzsācis Dramaturgu teātra aktieris un režisors, dramaturgs Austris Pirktiņš. Lugas žanrs ir farss. Ambiciozas teātra režisores Vinetas Zariņas jaunākā izrāde ir viņas pēdējā iespēja pierādīt savu talantu gan sabiedrības, gan kritiķu acīs. Par nelaimi, pirmizrādes sākumā teātra telpas ieņem teroristi, izjaucot izrādes apmeklētāju vakara plānus. Bet ļaunāk par visu ir tas, ka bez vēsts pazudusi galvenās lomas atveidotāja!

Dramaturgu teātris atgriežas Slampē 12.01.2018 00:00

Sestdien, 13. janvārī, plkst. 17:00 ar Hermaņa Paukša komēdijas „Vai mana cūka pie jums nav bijusi?” iestudējumu Slampes kultūras pilī atkal viesosies Dramaturgu teātris. Kādā lauku ciematā, kur valda panīkums, intrigas un skumjas, pēc darba ārzemēs atgriežas neveiksmīgs vietējais biznesmenis. Paklīst baumas, ka arī ārzemēs viņam nav veicies...

“Banāni, ķiploki, desas un mērkaķi” uz skatuves 05.01.2018 13:07

Janvārī uz Dramaturgu teātra Kamerzāles skatuves būs vērojama liela mērkaķošanās! Taču, tā nebūs parasta mērkaķošanās – tur savas prasmes rādīs 44 šī teātra 17. studijas audzēkņi, kuri pēc intensīva aktiermeistarības kursa apgūšanas mācību turpinājumā jau kopš pagājušā gada septembra iejūtas H.Paukša komiskās pasakas, lugas visai ģimenei “Banāni, ķiploki, desas un mērkaķi” varoņu lomās.

Dramaturgu teātris veic vērienīgu telpu pārbūvi 27.12.2017 07:43

Aizvadītajā mēnesī lielus pārbūves darbus uzsācis Dramaturgu teātris. Saskaņā ar vērienīgo ieceri, jaunajā gadā teātris aizņems plašākas telpas, tas būs vieglāk sasniedzams skatītājiem, izrāžu mēģinājumi un studiju nodarbības notiks piemērotākās telpās, nodrošinot aktieriem, režisoriem un studiju audzēkņiem labākas radoša darba iespējas.

Ziemassvētku izrāde Rīgas kongresu namā 18.12.2017 17:40

Sestdien, 23. decembrī, plkst. 12:00 ar izrādi „Kā Sarkangalvīte ar vilku spēlējās” Rīgas kongresu namā viesosies Dramaturgu teātris. Ar mūsu Sarkangalvīti ir lieli joki! Tas, kā viņa spēlējas ar Vilku, vēl ir tīrais sīkums! Bet, ko viņa izdara ar Mednieku un Vecmāmiņu – tie nudien ir īsti brīnumi! Un pats galvenais – izrāde ir arī par čiekuriem un pīrādziņiem! Ļ-o-o-ti garšīgiem. Nē, čiekuri nav garšīgi – tikai pīrādziņi!

Diplomdarbā H.Paukša lugas „Ne jau drēbēs slēpjas meitenes skaistums!” iestudējums 13.12.2017 12:55

Bagāta radinieka atstātais mantojums padara Elmāru par ļoti iekārojamu līgavaini, taču kļūt par viņa sievu nav nemaz tik vienkārši. Kā viss noslēgsies un kura būs tā laimīgā - to varēs uzzināt visi, kas atnāks uz Dramaturgu teātri un noskatīsies Hermaņa Paukša jaunāko komēdiju „Ne jau drēbēs slēpjas meitenes skaistums!”

Nākamā lapa