Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 0


Jaungada koncerts Daugavpils teātrī

Redakcija
Redakcija

29. un 30. decembrī aicinām sagādāt sev un mīļajiem īstu svētku sajūtu, apmeklējot Daugavpils teātra Jaungada koncertu!

Jaungada koncerts Daugavpils teātrī tiek rīkots jau otru gadu pēc kārtas, padarot to par vēl vienu teātra tradīciju. Šogad Jaungada koncerts apvienos ne tikai jau iemīļotos muzikālos numurus, bet arī sola pārsteigt ar jaunām balsīm uz šīs skatuves. Skatītājiem jau pazīstamie talantīgie solisti no Latvijas, Polijas un Baltkrievijas izpildīs spilgtākos numurus no Daugavpils teātra muzikālajām izrādēm. Savukārt pirmo reizi uz Daugavpils teātra skatuves kāps dziedātāja Kristīna Zaharova (pseidonīms Mishelle), kura vairākkārt ir piedalījusies festivālos un konkursos Latvijā un ārzemēs, tajā skaitā arī Eirovīzijas atlasē.

Neviens Daugavpils teātra muzikālais iestudējums nebūtu iespējams bez dejām, un Jaungada koncerts nebūs izņēmums. Koncerta muzikālos numurus papildinās iespaidīga horeogrāfija Daugavpils teātra dejotāju trupas izpildījumā.

Spilgtu emociju kaleidoskops, dzirkstošs prieks un mūzika, Jauno gadu sagaidot Daugavpils teātrī!
Biļetes – Daugavpils teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv.