Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:382, Did:0, useCase: 0


Daugavpils teātrī – J. Štrausa operete „Čigānu barons”

Redakcija
Redakcija

21. martā Daugavpils teātrī notiks Baltkrievijas Valsts akadēmiskā muzikālā teātra viesizrāde - Daugavpils skatītājiem tiks piedāvāta J. Štrausa operete “Čigānu barons”.

Pateicoties sekmīgai Daugavpils teātra sadarbībai ar baltkrievu kolēģiem, pirmo reizi Daugavpilī tiks rādīta klasiskā operete, piedaloties baleta trupai un simfoniskajam orķestrim. Savukārt Minskā šīs sadarbības ietvaros būs iespējams baudīt E. Zolā un R. Paula mūziklu „Dāmu paradīze”.

Baltkrievijas Valsts Akadēmiskais muzikālais teātris Daugavpilī viesosies pirmo reizi. Tas ir viens no populārākajiem un iecienītākajiem teātriem Baltkrievijā, kas savā darbībā balstās uz mūzikas mākslas tradīcijām un drosmi eksperimentēt. Uz Daugavpili teātris ved vienu no savām iespaidīgākajām un spilgtākajām izrādēm. Šajā iestudējumā dinamika un spilgtums valda itin visā – darbībā, mūzikā, dejā, tērpos. Par izrādes vērienīgumu liecina arī fakts, ka brīžiem uz skatuves vienlaikus atrodas vairāk kā 50 mākslinieku.

Sīkāka informācija sekos!

Izrāde – 21. martā plkst. 18.00.
Biļetes - Daugavpils teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv