epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Improvizācijas teātra „Barons Rozenkrancs” studija uzņem dalībniekus

Divās janvāra nogales svētdienās - 22. un 29. janvārī no plkst. 14:00 - 16:00 improvizācijas teātris "Barons Rozenkrancs" rīko dalībnieku uzņemšanu studijā. Tiks uzņemti visi interesenti, kas vēlas darboties improvizacijas teātra jomā un ir sasnieguši 18 gadu vecumu - bez iestājeksāmeniem vai citiem priekšnoteikumiem. Dalībnieku maksimālais vecums nav noteikts. Nodarbības sāksies 5. februārī un notiks reizi nedēļā - svētdienās.

Drukāt

Studijas mērķis ir sagatavot papildinājumu improvizācijas teātra "Barons Rozenkrancs" aktieru ansamblim, taču nodarbības apmeklēt tiek aicināti arī visi tie, kas vienkārši vēlas jaukā, draudzīgā gaisotnē emocionāli izlādēties pēc saspringtas mācību vai darba nedēļas un iepazīties ar jauniem draugiem. Nodarbības tiks organizētas tā, lai katram, kam ir vēlēšanās iemācīties brīvi kustēties, pārvarēt kautrību, nedrošību un uztraukumu atbildīgos brīžos, nezaudēt vēsu prātu kritiskās situācijās, saprotami runāt, uzstājoties auditorijas priekšā, būtu iespējas regulāri trennēt un attīstīt šīs iemaņas.

Uzņemšana un nodarbības notiks Dramaturgu teātra telpās Rīgā, Kr. Barona ielā 130/3 (ieeja caur pagalmu no Zemitāna ielas) 4. stāvā. Iepriekšēja pieteikšanās un dalībnieku reģistrācija pie improvizācijas teātra vadītāja Alda Pommera rakstot uz e-pasta adresi: aldis.pommers@gmail.com, pieteikumā norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru. Vairāk informācijas šeit: facebook.com/rozenkrancs/

Piesakies un nāc - nenožēlosi!

Drukāt

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Tad, kad mēs ar prātu izdomājam biznesa plānus, kad mēs saliekam vēl ciparus apakšā – viss ir ļoti skaisti. Tāpat arī tad, kad mēs pārzinām tirgu vai pašu darbības nozari – viss ir ļoti jauki, bet… vājā vieta tajā visā ir tā, ka mēs visu laiku lietojam savu prātu, tas nozīmē – kreiso smadzeņu puslodi. To loģisko puslodi, kurā mēs neļaujam vaļu emocijām, un līdz ar to daļa šīs informācijas nekad nenokļūst sirdī.
Un var gadīties tā, ka mums, visu mūžu strādājot, nāk ļoti daudz naudas, bet sirds tur galīgi nav klāt. Un tad iznāk tāda lieta, ka sāk kaut kas jukt...
Un ko tu lai dari, ja naudas nav un arī sirds tev nestāv klāt?
Sāk jukt. Un tad brūk un brūk…

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk