Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 0


Jau ceturto reizi notiks Dailes teātra izrāžu skate

Redakcija
Redakcija

Turpinot iesākto tradīciju, laikā no 19. līdz 21. aprīlim norisināsies Dailes teātra izrāžu skate. Tās programmā iekļautas četras izrādes Lielajā un Kamerzālē, kam tiks nodrošināts tulkojums titros angļu valodā.

Pirms trim gadiem teātra 100 gadu jubilejas tuvošanās bija viens no impulsiem, lai uzsāktu jaunu virzienu starptautisko attiecību attīstīšanā – Dailes teātra izrāžu skati. Tās mērķauditorija ir vietējie un ārvalstu teātra profesionāļi, taču uz to ir aicināts ikviens interesents.

Dailes teātra izrāžu skates galvenais mērķis ir gūt novērtējumu, rast padomus un ierosmes tālākai darbībai, kā arī veidot dažādu valstu teātru profesionāļu auglīgu dialogu par aktuālām teātra tēmām. Skate arī dod iespēju cittautiešiem, kuri nepārvalda latviešu valodu, iepazīties ar Dailes teātra repertuāra izrādēm.
Šajā sezonā Dailes teātris skatē piedāvās četras spilgtas izrādes – “Svinības”, “Bannija Manro nāve” un “Jeruzaleme” Lielajā zālē un “Kam no Vilka kundzes bail?” Kamerzālē. Šīm izrādēm tiks nodrošināts tulkojums angļu valodā titros, kā arī izrādes librets angļu un krievu valodā. Vēl papildus skates viesiem ir iespēja noskatīties Mazās zāles izrādi “Zēni”, kam tiks nodrošināts librets angļu un krievu valodā.

Dailes teātra izrāžu skates sadarbības partneris ir SIA AKVEDUKTS. Skates producente ir teātra Mārketinga un producēšanas direktore Indra Vilipsone.

Biļetes uz visām Dailes teātra Izrāžu skates izrādēm ir pieejamas SIA “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā. Ar skates piedāvājumu latviešu, angļu un krievu valodā iespējams iepazīties interneta vietnē performanceparade.lv.