Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

“Sarunas Smiļģa kabinetā” ar režisoru un pedagogu Edmundu Freibergu

Redakcija
Redakcija

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā 23. augustā plkst. 18.00 skatītājiem būs lieliska iespēja tikties ar režisoru, aktieri un skatuves mākslas pedagogu Edmundu Freibergu.

Ikmēneša “Sarunās Smiļģa kabinetā” muzeja vadītājs Jānis Siliņš iztaujās ilggadējo kolēģi un akadēmijas profesoru par viņa radošo darbu teātrī piecdesmit gadu garumā. Visdažādāko žanru un stilu iestudējumi Valmieras teātrī, Nacionālajā teātrī, Nacionālajā operā, Radioteātrī, Siguldas Opermūzikas svētkos atklāj Edmunda Freiberga māksliniecisko rokrakstu. Vēl tikko, 28. jūlijā Siguldā skatītāji varēja priecāties par skaisto un lakonisko U. Džordāno operas “Andrē Šenjē” interpretāciju, saprotot, ka tik koncentrētā laika posmā profesionāli pilnvērtīgu uzvedumu var veikt tikai skatuves mākslas meistars.

Edmunds Freibergs ir arī lielisks aktieris un vēl šobrīd Nacionālā teātra skatītāji var priecāties par viņa izcili atveidoto Sorinu A. Čehova lugas “Kaija” laimetīgajā interpretācijā, kuras režisors Elmārs Seņkovs ir viens no profesora daudzajiem audzēkņiem.

Sarunu vadīs Jānis Siliņš.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk