Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 0


Leonam Krivānam - 80. Dailes teātris aicina uz “Spēlmaņu sarunām”

Redakcija
Redakcija

Šajā pavasarī 80 gadu jubileju ir jau nosvinējuši aktrise Olga Dreģe un aktieris Āris Rozentāls, savukārt, šodien, 17.aprīlī šos svētkus svin aktieris Leons Krivāns. Pulcējot visus trīs jubilārus pie viena galda, Dailes teātris aicina uz “Spēlmaņu sarunām” ar šī gada jubilāriem – aktieriem Āri Rozentālu, Leonu Krivānu un Olgu Dreģi. Sarunas notiks piektdien, 27.aprīlī plkst. 19.00, tās vadīs Latvijas Kultūras akadēmijas profesors Jānis Siliņš.

Visi “Spēlmaņu sarunu” dalībnieki jau gandrīz (vai jau) sešdesmit gadus dažāda žanra un stila teātra un televīzijas iestudējumos, kā arī filmās ir radījuši savu, sev vien raksturīgu un paliekošu personības zīmi. Sarunās, ko vadīs Jānis Siliņš, ieskicēsim viņu skatuves gaitu sākumu, atcerēsimies lieliskākos pedagogus un kolēģus, kuru meistarība viņus ir iedvesmojusi un ļāvusi veidoties par īstiem profesionāļiem. Tāpat atcerēsimies katra aktiera spožākās lomas un to tapšanas procesu. Arī skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus aktieriem vai izteikt savas pārdomas par viņu veikumu skatuves un kino mākslā. Runāsim arī par tagadnes teātri, par laikmetīgo tradicionālajā un tradicionālo laikmetīgajā mākslā.

Lai padarītu sarunas daudzpusīgākas, aicinām interesentus sagatavot jautājumus, ko varētu māksliniekiem uzdot “Spēlmaņu sarunu” laikā. Jautājumus lūdzam atstāt rakstiski Dailes teātra kasē vai sūtīt tos elektroniski uz e-pasta adresi pasakumi@dailesteatris.lv.

“Spēlmaņu sarunas” notiks Dailes teātra Mazajā zālē. Bezmaksas ielūgumus uz tām no šodienas iespējams saņemt visās “Biļešu Paradīzes” kasēs. Vietu skaits ierobežots, tāpēc viens interesents var saņemt divus ielūgumus. Plānotais pasākuma ilgums ir 1 h 40 min.

Dailes teātra “Spēlmaņu sarunas” tiek īstenotas sadarbībā ar Teātra attīstības apvienību "Daile", un bezmaksas ieeju tajās nodrošina AS „Olainfarm” finansiālais atbalsts. Dailes teātra radošo projektu vadītāja ir Indra Vilipsone.