Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 0


Labākie Latvijas improvizatori aicina uz “Improvizācijas nakti”

Redakcija
Redakcija

15.novembrī uz “Improvizācijas nakti”, kas norisināsies VEF Kultūras pils vestibilā, aicina labākie Latvijas improvizatori. Sākums – plkst.21. Vakara vadītāja lomā iejutīsies komiķis Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens, viņam uz skatuves pievienosies aktieris, režisors un improvizators Jurijs Djakonovs, Mārtiņš Bitāns, Vilhelms Karlsons un citi mākslinieki. Lai saglabātu intrigu, visi pasākuma viesi netiek atklāti, taču droši zināms, ka vakara apmeklētājus izklaidēs grupa “Dziļi violets" & Co”.

Improvizācijas teātris ir teātra forma, kurā aktieri visas ainas izspēlē bez iepriekš sagatavota scenārija, vadoties daļēji vai tikai no skatītāju ieteikumiem par tēmām, tēliem, vietām vai īpašībām.

“Vakars dzirkstīs: koncerts, dejas, improvizācijas, uzkodas un atspirdzinoši dzērieni bohēmiskā gaisotnē!” aicina pasākuma rīkotāji.

Pieejamas divu veidu biļetes – sēdvietas pie galdiem ar iekļautām uzkodām un atspirdzinošiem dzērieniem, vai stāvvietas pie stāvgaldiem.

Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un Bilesuparadize.lv