Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Māras Zālītes un Ulda Marhileviča traģikomiskā dziesmu spēle TOBĀGO! atkal būs skatāma uz Dailes teātra skatuves

11. martā plkst.15 un 19 vienīgo reizi uz Dailes teātra skatuves būs skatāms Māras Zālītes un Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles Tobāgo atjaunotais iestudējums (režisors – Valdis Liepiņš), kas 2017.gadā ar lieliem panākumiem tika izrādīts Latvijas pilsētu estrādēs un koncertzālēs. Šī izrāde tiks veltīta Dailes teātra leģendārās aktrises Olgas Dreģes 80 gadu jubilejai.

Tāpat kā visās izrādēs pagājušajā vasarā un rudenī, arī abās 11.marta izrādēs pie klavierēm būs Tobāgo! mūzikas autors – komponists Uldis Marhilevičs, kurš 2002.gada “Spēlmaņu naktī” saņēma balvu kā labākais mūzikas autors dramatiskajā teātrī, bet izrādē skanošās dziesmas “Un tūkstoškārt”, “Ai, cik maigi uz sejas krīt sniegs” u.c. tika apkopotas albumā. Ievērības cienīgs ir fakts, ka šī savulaik skatītāju tik iemīļotā izrāde Dailes teātrī tika spēlēta sešas sezonas – no 2001. līdz 2007.gadam, parādot to vairāk nekā 120 reižu.

Atjaunotā "TOBĀGO!" pirmizrādes fragmenti, Valmiera.

Video no KultūrasVēstis.lv arhīva

Šajā dienā klajā nāks un tiks prezentēts arī DVD ar Tobāgo! ierakstu, un pirmie to savā īpašumā varēs iegādāties abu 11.marta izrāžu skatītāji.

Galvenajās lomās: Aija Dzērve un Mārcis Maņjakovs (Latvijas Nacionālais teātris). Lomās: Sarmīte Rubule, Olga Dreģe, Jānis Paukštello, Katrīne Pasternaka, Juris Kalniņš, Mārcis Maņjakovs, Juris Frinbergs, Indra Briķe, Madara Botmane (Latvijas Nacionālais teātris), Varis Vētra, Andris Bērziņš u.c. Režisors – Valdis Liepiņš (1966-2017).

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā:
Bilesuparadize.lv

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk