Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:123, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Humors pieaugušajiem un pasākumi bērniem – Čerkovska teātris atklāj sezonu

Redakcija
Redakcija

Čerkovska teātris savā pirmajā sezonā skatītājus pārsteigs ar ļoti daudzpusīgu, dažādām gaumēm un vecumiem atbilstošu repertuāru. Sezonas pirmais pasākums norisināsies 10. septembrī ar pasaule slavenās psiholoģiskās spēles “Mafija” spēlēšanu. “Mafijas vakari” turpmāk katru pirmdienu pulcēs aizrautīgus un adrenalīna alkstošus apmeklētājus.

Čerkovska teātris ir padomājis ne tikai par izklaidi pieaugušajiem, bet arī par iespēju vakarus jautri un lietderīgi pavadīt mazajiem. Otrdienās uz teātri ciemos aicinās zeķīšu pāris Flora un Herbs, lai kopā ar bērniem un viņu vecākiem dotos piedzīvojumos un apgūtu vērtīgas zināšanas, kas bērniem noderēs ikdienā. Toties ceturtdienās bērnus pārsteigs dullais profesors Dr. Haštags ar zinātniskiem eksperimentiem.

Un visbeidzot katru piektdienu Čerkovska teātris palīdzēs relaksēties un ar smiekliem atbrīvoties no nedēļā uzkrātā stresa dažādās stand – up izrādēs par sabiedrībā aktuālām tēmām.

Čerkovska teātris ir Riharda Čerkovska sen lolots sapnis, kas sniedz iespēju savu talantu, aktiermeistarību un humoru nodot arī citiem. Kā pats Rihards saka: “Čerkovska Teātris, ir veidots uz visuma, nevis cilvēku likumu pamatiem. Es zinu, ka ir cilvēki kas iespējams varētu mani nosodīt, teikt ka esmu ķerts, un es viņiem piekritīšu, tāpēc ka mana pārliecība ir labāk būt ķertam un pārdrošam, jo tikai tā var izjust īsto dzīves garšu. "Čerkovska Teātris" ir radīts tiem, kas apzinās, ka katrs no mums šo pasauli redz savādāk, tiem, kas dzīvo brīvi, viegli un laimīgi. Šī vieta ir radīta ar mērķi, sniegt iespēju uz brīdi aizmirst par pagātni, aizmirst par nākotni, būt šeit un tagad un atļauties nedaudz pamuļķoties.”

Ar savu radošumu un mākslu apmeklētājus pārsteigs ne tikai pats Rihards, bet arī citi mākslinieki. 22. septembrī ieplānots brīnišķīgā un harzimātiskā Vara Vētras koncerts.

Par Čerkovska teātri

Čerkovska teātris ir neliela, toties mājīga vieta, kurā tiek apvienots humors, pasākumi bērniem un pieaugušajiem, spēles un sapņi. Čerkovska teātris tika atklāts 2018. gada 20. jūlijā.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk