Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:425, Did:0, useCase: 0


Izdevniecība Avots piedāvā grāmatu “Trauki mūsu mājā. Labie un (ne)labie”

Redakcija
Redakcija

Mēs arvien vairāk apzināmies, cik labvēlīgs organismam būs apēstais kumoss, bet retais ir pievērsis uzmanību traukiem – nereti tie veidoti no materiāla, kas izdala ārkārtīgi toksiskas vielas.

Šis izdevums palīdzēs izvairīties no liekām grazām un pat aiztaupīs krietnu devu kancerogēno vielu, kas iezogas maltītē, mums pat to neapzinoties.

Jāpatur prātā arī tas, ka kaitīgie savienojumi nonāk mūsu organismā ne vien no tiem traukiem, kas kalpo ēdiena pasniegšanai, bet arī no tiem, kuros gatavojam un uzglabājam izejvielas vai sarūpētos našķus. Piedevām daudzus ēdienus un dzērienus mēs pērkam jau iepakotus – ir laiks palūkoties aiz krāšņajām uzlīmēm.

Šeit izsmeļoši aprakstīti gan dažādi servējamie trauki un galda piederumi, gan ēdiena gatavošanā izmantojamās pannas un katli. Protams, ir sniegts arī ieskats tik populārās mikroviļņu krāsns saderībā ar dažādiem materiāliem.

Šis izdevums būs īpaši svarīgs tiem, kas gatavo bērniem. Nereti tiešu bērnu, pat zīdaiņu trauki ir gatavoti no sevišķi toksiskajiem polimēriem. Liela daļa alerģiju un citu saslimšanu ir apejama, ja pārskatām savu trauku kolekciju. Labāk lai to ir mazāk, bet lai tie ir drošāki!

Grāmatā norādīta arī konkrētā materiāla vēsturiskā izcelsme, kas atsvaidzina lasāmo un palīdz vieglāk atcerēties, kas tad ir “labais”, kas - “(ne)labais” trauks.

http://www.avotsabc.lv/