Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 0


Kalendāra meitenes otrā daļa ir klāt

Redakcija
Redakcija

Kā jau solīts, aprīlī pie lasītājiem dodas jaukā un dzīvespriecīgā Odrijas Karlenas romāna “Kalendāra meitene” otrā daļa “Aprīlis – jūnijs”. Trešā un ceturtā grāmata gaidāma jūlijā un oktobrī. Romantiski erotiskais “Kalendāra meitenes” cikls ir iedvesmojoša lasāmviela brīžiem, kad gribas palasīt ko vieglu un uzmundrinošu – ne velti arī Latvijā cikla pirmā grāmata jau iekļuvusi visvairāk pirkto grāmatu topos. Spridzīga un spirgta nāk romāna galvenā varone Mia, tumšajiem matiem draiski plīvojot vējā.

Viņa ir eskorta meitene, un šajā darbā Miai jāiztur vesels gads. Domājat, Mia ir vieglprātīga un izlaidīga jauna sieviete? Var būt arī tā, tomēr šo darbu viņa ir uzņēmusies cita iemesla dēļ: Mias tētis, kurš viens pats uzaudzinājis divas meitas, iekūlies nelāgā lietā un ir parādā mafijai apaļu miljonu dolāru. Parādu piedzinēji viņu ir piekāvuši tā, ka vīrietis jau vairākus mēnešus slimnīcā guļ komā, un piedraudējuši, ka nākamās par tēva parādu atbildēs Mia un viņas mazā māsa.

Tāpēc iespēja 12 mēnešos nopelnīt prasīto naudu Miai šķiet lieliska. Arī pirmie klienti ir patīkami un jauki zeļļi no labākajām aprindām: ievērojams scenārists, mākslinieks un biznesmenis. Pirmajā romānā Miai izdodas iekarot šo tik dažādo vīriešu uzticību un gada pirmajos mēnešos sekmīgi nopelnīt nepieciešamos līdzekļus. Vai aprīli, maiju un jūniju Mia pavadīs tikpat jauki? Cikla otrajā grāmatā Mias klienti būs pazīstams sportists, havajiešu izcelsmes fotomodelis un kāds ievērojams uzņēmējs, kurš varētu būt Mias opis. Kurš no viņiem kļūs par Mias draugu – bet kurš par ienaidnieku? Arī skaistāko meiteņu dzīve var kļūt neparedzama… gan pozitīvā, gan negatīvā nozīmē. Tomēr Mia ir brīnišķīga: nenogurdināma taisnības cīnītāja, prasmīga mīlniece un uzticama draudzene, viņa soļo pa dzīvi viegli un nepiespiesti, iznākot kā uzvarētāja no vistrakākajām situācijām.

Odrija Karlena (Audrey Carlan) ir ļoti populāra romantiski erotisku romānu autore: viņas darbi kļuvuši par “The New York Times”, “USA Today” un “Wall Street Journal” bestselleriem, tulkoti un izdoti vairāk nekā 30 valodās visā pasaulē. Viņas panākumi un darbi tiek salīdzināti ar E. L. Džeimsas “Greja piecdesmit nokrāsām”, piebilstot, ka Karlenai ir talants radīt romantiskāku un dabiskāku atmosfēru.
Pieejama arī e-grāmata.

No angļu valodas tulkojusi Ligita Lukstraupe.