epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Izdotas jaunas grāmatas bērniem un vecākiem "Elfu labo darbu" sērijā

Drukāt
Vērtējums:

 

Bērnības zeme ir pilna piedzīvojumu un pārsteigumu. Daudzi no tiem paliek atmiņā kā jauki un priecīgi. Citi atstāj emocionālas rētas vēl ilgi pēc tam, kad bērnība jau beigusies. Kā ar to visu tikt galā- to atradīsiet “Elfu labie darbi” sērijā nu jau kopā 8 izdotajās Jumavas grāmatiņās, kas būs noderīgas ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem. Tās pastāstīs to, kā pārvarēt bailes, tikt galā ar pāridarījumiem, iegūt mieru, pielāgoties dažādām pārmaiņām dzīvē un gūt īstu prieku.

Jumavas grāmatu sēriju Elfu labie darbi par noderīgu un katrā ģimenē nepieciešamu lasāmvielu atzīst arī Latvijā visiem labi pazīstamā psihoterapeite Diāna Zande.

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā video ieskatu grāmatu atvēršanas svētkos.

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Tad, kad mēs ar prātu izdomājam biznesa plānus, kad mēs saliekam vēl ciparus apakšā – viss ir ļoti skaisti. Tāpat arī tad, kad mēs pārzinām tirgu vai pašu darbības nozari – viss ir ļoti jauki, bet… vājā vieta tajā visā ir tā, ka mēs visu laiku lietojam savu prātu, tas nozīmē – kreiso smadzeņu puslodi. To loģisko puslodi, kurā mēs neļaujam vaļu emocijām, un līdz ar to daļa šīs informācijas nekad nenokļūst sirdī.
Un var gadīties tā, ka mums, visu mūžu strādājot, nāk ļoti daudz naudas, bet sirds tur galīgi nav klāt. Un tad iznāk tāda lieta, ka sāk kaut kas jukt...
Un ko tu lai dari, ja naudas nav un arī sirds tev nestāv klāt?
Sāk jukt. Un tad brūk un brūk…

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk