Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 0


Jau 21. reizi notiks Rīgas Grāmatu svētki

Redakcija
Redakcija

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija jau 21. reizi organizē Rīgas Grāmatu svētkus, kas šogad notiks Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Savus lasītājus gaidīs 30 aktīvākie Latvijas izdevēji (Avots, Annele, Dienas Grāmata, Jāņa Rozes apgāds, Kontinents, Zvaigzne ABC, Latvijas Mediji, Latgales Studentu centrs, Liels un mazs, Madris, Mansards, Neputns, Pētergailis, Turība, Zinātne, Zvaigzne ABC u.c.). Kopā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku izdevēji divu dienu garumā piedāvās kultūras programmu, kur sev interesējošus pasākumus varēs atrast lasītāji ar dažādām gaumēm. Grāmatu svētki ir iespēja iegādāties interesantas grāmatas, satikt iemīļotus autorus, kā arī uzzināt par jaunākajām izdevumiem.

Kā jau ierasts, Rīgas Grāmatu svētkos darbosies arī grāmatu maiņas galds, kur izlasītās grāmatas varēs apmainīt pret kādu citu.
Mazos lasītājus īpaši gaidīsim sestdien, kad programma būs veidota tieši bērniem – vairāku brīnišķīgu jaunu grāmatu atvēršana, iepazīšanās ar neparastiem grāmatu varoņiem, spēles un darbnīcas. Pasākumos būs iespējams satikt izdevniecību „Liels un mazs”, „Pētergailis”, „Annele”, „Droši un koši” un „Sapņu Spalva” iemīļoto grāmatu varoņus un autorus.

Līdzās dažādu grāmatu atvēršanas pasākumiem, piektdien, 25.oktobrī, Latvijas Nacionālā bibliotēka laikā no 12.00 līdz 12.40 piedāvās kuratores ekskursiju pastāvīgajā ekspozīcijā „Grāmata Latvijā”, savukārt no plkst. 14.00 līdz 15.00 notiks kuratores ekskursija LNB simtgades izstādē „Neredzamā bibliotēka”. Uz šīm ekskursijām ierobežoto vietu dēļ aicinām iepriekš pieteikties, rakstot e-pastu uz ekskursija@lnb.lv.
Bet sestdien, 26. oktobrī, LNB aicina uz ekskursijām pa LNB telpām. Kopā notiks 4 ekskursijas – 10.00, 11.00, 13.00 un 15.00. Pieteikšanās līdz 25. oktobra plkst. 16.00, rakstot uz ekskursijas@lnb.lv un norādot laiku, kurā vēlaties doties ekskursijā un cilvēku skaitu.

26. oktobrī Bērnu literatūras centrs aicina sākumskolas vecuma bērnus uz aktivitāti „Kā rodas grāmata?”, lai palīdzētu iepazīt grāmatas tapšanas procesu. Paņemot rokās skaistu grāmatu, ne katrs aizdomājas, kā tā tapusi. Kāds garš un sarežģīts ceļš jānoiet, līdz tā nonāk veikala plauktā vai bibliotēkā.
Piektdien plkst. 11.00 aicinām uz Rīgas Grāmatu svētku svinīgo atklāšanu.
Lai izvēlētos sev piemērotāko laiku Rīgas Grāmatu svētku apmeklēšanai aicinām ielūkoties pasākumu programmā! Rakstnieki un izdevēji ir gādājuši, lai jums būtu daudz labas lasāmvielas, tādēļ gaidīsim Jūs

25. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 20.00,
26. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Ieeja bez maksas.