Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Ceļojumu sērijā Aiz apvāršņa iznākusi jau otrā jaunās autores, ceļotājas Lindas Riņķes grāmata „Paradīzē”

Drukāt

Apgāds „Jumava” ceļojumu sērijā „Aiz apvāršņa” laidis klajā jau otro jaunās autores Lindas Riņķes grāmatu — „Paradīzē”. Pirmā grāmatā stāsta par divu jaunu cilvēku uzdrīkstēšanos atstāt mājas, draugus un visu ierasto, lai dotos ceļā, kas aizved viņus līdz pat Nordkapam — tālākajam sauszemes punktam Ziemeļos — un līkločiem izved cauri Eiropai.

Ceļojumu sērijā Aiz apvāršņa iznākusi jau otrā  jaunās autores, ceļotājas Lindas Riņķes grāmata „Paradīzē”

„„Paradīzē”, mana otrā ceļojumu grāmatā, ir par dienām un nedienām Jaunzēlandē, par tās burvīgo dabu un unikālo dzīvesveidu, ko iepazinām Vaihekes salā, kā arī par to, kā tomēr šķīrās mans un Janča ceļš — viņš pirmais šķērsoja ASV, atgriezās mājās un pārliecinājās par to, ka pasaule ir apaļa. Šeit varat lasīt arī par maniem ceļojumiem Samoa, Kalifornijā, paciemošanos mājās un atgriešanos Turcijā, par negaidīto vienas dienas vizīti Ķīnā, manu lēmumu atgriezties Jaunzēlandē un palikt tur uz vismaz vēl vienu gadu, lai turpinātu ķert savus sapņus. Visvairāk grāmatā ir atspoguļots mans ceļš uz sekošanu savai sirdsbalsij, ļaušanos dabai un notikumiem. Ceļš uz sapņu piepildīšanu, neatteikšanos no meklējumiem un ideālā darba atrašanu. Tikpat atklāti un patiesi kā pirmajā grāmatā.”

Grāmatas atvēršana plānota 11. augustā radošās pašizaugsmes centrā SPIIKIIZII K. Valdemāra ielā 17A, kur būs iespēja iegādāties grāmatu par īpaši izdevīgu cenu.

Grāmatu var iegādāties visās Latvijas grāmatnīcās

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk