Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:124, Did:0, useCase: 0


Viņš. Veiksmīga vīrieša apģērbs

Redakcija
Redakcija

Tikko iznākusi lieliska grāmata, kas noderēs gan vīriešiem, gan sievietēm – latviešu stilistes Rita Erdmane un Sabrina Bamstede uzrakstījušas grāmatu “Viņš. Veiksmīga vīrieša apģērbs”, kurā kodolīgi un vienkārši aplūko interesantu un mūžīgu tēmu: vīriešu apģērbu. Žurnāla “Klubs” galvenais redaktors Aivars Pastalnieks par šo grāmatu teicis: “Esmu tāds kā lielākā daļa vīriešu, tāpēc pilnībā piekrītu grāmatā izteiktajai itāļu vīriešu apģērbu dizainera Lukas Rubinači atziņai: “Vīrietis ir ļoti vienkārša būtne un valkā tikai to, kas viņam patīk. Šīs ļoti vienkāršās un pragmatiskās pieejas dēļ vīrietis riskē savā stilā kļūt garlaicīgs.”

Būtībā Luka ir pateicis to, kāpēc katra latviešu džentlmeņa grāmatplauktā vajadzētu atrasties šai grāmatai – ir jāzina pamatelementi, kur, ko un kā nēsāt, un tikai tad var eksperimentēt, attīstīt ģērbšanās spēli un jā – arī lauzt likumus. Es zinu, ka šī grāmata, lai gan izdota latviešu valodā, drīz atradīsies arī Lukas Rubinači birojā Milānā, jo viņš ir izteicis šādu vēlmi. Grāmata ir unikāla arī tāpēc, ka par vīriešu ģērbšanās stilu līdz šim Latvijā izdoti tikai ārzemju autoru darbi. Tā ir īpaša, jo ir pirmais izdevums, kuru speciāli vīriešiem sarakstījušas mūsu pašu stila speciālistes – Rita Erdmane un Sabrina Bamstede. Turklāt viņu ieteikumus jau ir novērtējuši žurnāla “Klubs” lasītāji.”

Gan tie, kas vienmēr uzsvēruši, ka uzvalku nevalkā, gan tie, kas uzvalkā jūtas vislabāk, novērtēs šo krāšņo izdevumu, kurā apkopoti vienkārši un universāli ieteikumi, kā izveidot klasisku (tātad vienmēr izmantojamu) garderobi un kā to uzturēt aktuālu.

Sabrina Bamstede (Bumstead) – vīriešu modes un drēbniecības eksperte ar vairāk nekā 10 gadu ilgu pieredzi Londonas drēbniecības uzņēmumos un privātu klientu garderobes veidošanā un Rita Erdmane – vīriešu lietišķā stila un made to measure drēbniecības speciāliste, stiliste žurnālā “Una”, kā arī publikāciju autore žurnālā “Klubs” radījušas grāmatu, kas nepieciešama katram vīrietim, ja vien viņš vēlas izveidot unikālu un nevainojamu vizuālo tēlu.
Pieejama arī e-grāmata.