Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:409, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Ceturtajā adventē Rīgā notiks dažādi svētku ieskaņas pasākumi 20.12.2019 15:55

Ar garīgas noskaņas koncertiem, tradicionālo Ziemas saulgriežu svinēšanu un labdarības koncertu “Cerības gaisma” Rīgā sagaidīs Ceturto adventi. Adventa laikā turpinās koncerti Rīgas dievnamos. 18. decembrī Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā skanēs koncerts “Ziemassvētku zvaigzne”, bet Rīgas Lutera baznīcā apmeklētāji gaidīti koncertā “Lielā svinēšana”.

Trešajā Adventē Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi 11.12.2019 10:33

Sagaidot Trešo adventi, Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi. Iedzīvotāji tiek gaidīti koncertos galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos, kā arī aicināti iepazīt 25 dažādu Egļu stāstus vides objektu festivālā ”Ziemassvētku egļu ceļš”. Svētku noskaņu Rīgā būs iespēja gūt, apmeklējot koncertus dievnamos. 13. decembrī Rīgas Sv. Jāņa baznīcā skanēs koncerts “Ir daudz pie debesīm zvaigžņu”, savukārt Rīgas Anglikāņu Sv. Pestītāja baznīcā notiks labdarības koncerts “Sirds gaida”. 15. decembrī Rīgas Sv. Pētera baznīcā koncertā “Marijas šūpuļdziesmas” klausītājus priecēs
Evita Zālīte-Grosa, Raimonds Bramanis, Ilze Grunte, Ieva Nīmane, Ainārs Paukšēns un Kaspars Gulbis.

Ar izstādi, uzvedumu un egles iedegšanu Rātslaukumā, Rīgā sāksies festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš” 03.12.2019 10:37

Ceturtdien, 5. decembrī, ar izstādes “Rīgas egles stāsts” atklāšanu Rātsnamā, ar uzvedumu par pirmo rotāto svētku kociņu un egles iedegšanu Rātslaukumā, Rīgā sāksies 10. vides objektu festivāls „Ziemassvētku egļu ceļš”. Tā atklāšanas norisēs piedalīsies Rīgas domes vadība, Rīgas svētku deju grupa, festivāla mākslinieki un organizatori, kā arī laipni gaidīts ikviens interesents, īpaši, ģimenes ar bērniem.

Aicina uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu 11.novembra krastmalā 27.12.2017 22:00

Rīdzinieki un pilsētas viesi laipni gaidīti Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā 11. novembra krastmalā, kas risināsies no 31. decembra plkst. 21.00 līdz 1. janvāra plkst. 3.00. Sagaidot Latvijas valsts jubilejas gadu, pasākuma apmeklētāji varēs baudīt koncertprogrammu “100 dziesmas līdz simtgadei”, vērot īpašu svētku muzikālu uguņošanas uzvedumu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus.

Aicina uz SUPER EGLĪTI 24., 25., 26. decembrī 14.12.2017 12:48

SUPER EGLĪTE – tas ir super-aktīvs, nebijis un ļoti jautrs mūzikāls projekts bērniem! Izglābt Jauno gadu spēs tikai super-aktīvi varoņi! Viņi izmainīs tavu Jauno gadu! Pretošanās ir bezjēdzīga!

Izdots Ziemassvētku projekta “Tev tuvumā” labāko dziesmu CD 09.12.2017 10:25

Jau ierasts, ik gadu brīnišķīgie mākslinieki - Artūrs Skrastiņš, Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš un grupa "Putnu Balle", apvienojušies projektā „Tev tuvumā” un ar skaistām melodijām sasilda baznīcu, koncertzāļu apmeklētāju sirdis.

Ziemassvētku festivāla koncerts bērniem – “Sniegbaltītes Ziemassvētki” 05.12.2017 15:56

Jau trešo gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Neiztrūkstoša festivāla daļa ir koncerts mazākajiem klausītājiem. Šoreiz uz muzikālu ziemas pasaku 17. un 26. decembrī plkst. 12.00. aicinās Sniegbaltīte, kura kopā ar draugiem gatavojas svinēt Ziemassvētkus.

Pirmās adventes koncerts “Es skaistu vietu zinu” Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā 28.11.2017 11:15

Svētdien, 3.decembrī, kad atzīmējam Pirmo adventi, Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā notiks koncerts „Es skaistu vietu zinu”. Koncerta sākums – plkst.19.

Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls 24.11.2017 10:14

Jau trešo gadu no 15. decembra līdz 7. janvārim atjaunotajā vēsturiskajā Dzintaru koncertzālē norisināsies krāšņs Ziemassvētku festivāls. Desmit muzikāli daudzveidīgos koncertos tiksimies ar vokālo grupu “Latvian Voices”, Rīgas Doma zēnu kori un ģitāristu Kasparu Zemīti, izcilo pianistu Vestardu Šimku, Latvijas Radio kori, “Sinfonietta Rīga” un citiem māksliniekiem. Programmā paredzēti arī īpaši koncerti bērniem un krāšņs Vecgada koncerts. Festivāla īpašie viesi – vokālā grupa “The Queen’s Six” no Lielbritānijas.

Koris “Maska” aicina uz ZieMASKAsvētkiem ar Vestardu Šimku 23.11.2017 21:13

23. decembrī pl. 19.00 Rīgas Doma baznīcā Babītes novada jauktais koris “Maska” jau tradicionāli aicina visus rīdziniekus un Rīgas viesus uz svētku koncertu. Šogad izveidojusies īpaša sadarbība ar Vestardu Šimku, kurš korim uzrakstījis jaundarbu "Sol".

Festivāla Eiropas Ziemassvētki noslēgumā skanēs Baha “Ziemassvētku oratorija” 29.12.2015 10:07

30. decembrī Torņkalna baznīcā jau tradicionāli festivālu “Eiropas Ziemassvētki” noslēgs baroka meistara Johana Sebastiāna Baha “Ziemassvētku oratorija” - daiļš un apjomīgs vēstījums par Jēzus dzimšanas laiku un ar to saistītajiem notikumiem. Diriģenta Risto Josta vadībā oratorijas atskaņojumā piedalīsies Sinfonietta Rīga; Latvijas Radio koris; solisti – Elīna Šimkus, Helēna Lepalāna, Olivers Kūziks, Kalvis Kalniņš. Festivāla Eiropas Ziemassvētki sadarbības partneris VAS “Latvijas dzelzceļš”.

“Ziemassvētku oratoriju” veido sešas kantātes un šoreiz igauņu diriģents Risto Josts, muzicējot kopā ar lielisku mākslinieku ansambli, klausītājus aicina ieklausīties oratorijas pirmajā, trešajā, piektajā un sestajā daļā.

Mūzika Zvaigznes dienā (+video) 28.12.2015 15:57

Zvaigznes dienā, 6. janvārī, plkst. 19.00 Mazajā ģildē Orķestra „Rīga” mazais sastāvs diriģenta Valda Butāna vadībā kopā ar vokālisti Lauru Grecku un arfisti Jekaterinu Suvorovu radīs gaišu, romantisku un siltu noskaņu, ļaujot klausītājiem iegrimt pārdomās, sapņos un bērnības atmiņās. Koncertā skanēs Morisa Ravēla, Kloda Debisī, Gustava Mālera un Antonīna Dvoržāka mūzika.

Koncerta programma veidota no impresionistu mūzikas, kas tapusi 20. gadsimta sākumā, un vēlīnā romantisma opusiem 19. gadsimta beigās.

Jaungada krāšņais koncertšovs „Mirklis pirms pusnakts” 28.12.2015 12:48

Atgādinām, ka otrdien, 29.decembrī, Zemgales Olimpiskajā centrā (Jelgavā, Kronvalda ielā 24) norisināsies TV3 Jaungada koncertšovs „Mirklis pirms pusnakts”, kura vadītāju lomās iejutīsies Jana Duļevska, Valters Krauze un Jānis Skutelis. Viņa vadītajās sarunās piedalīsies daudz un dažādi populāri cilvēki, tostarp – Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ģirts Liuziniks, Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis u.c.

Aicina uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu 11.novembra krastmalā (+video) 28.12.2015 12:22

Rīdzinieki un pilsētas viesi laipni gaidīti Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā 11. novembra krastmalā, kas risināsies no 31. decembra plkst. 21.00 līdz 1. janvāra plkst. 3.00. Pasākuma apmeklētāji varēs baudīt īpaši sagatavotu kultūras programmu ar mūziķu, populāru grupu un dīdžeju priekšnesumiem, vērot svētku uguņošanu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus.

Jau no plkst. 21.00 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja vērot Denisa Paškeviča un grupas “Funk Therapy” uzstāšanos, pēc tam 11. novembra krastmalā muzicēs grupas “Dzelzs vilks”, “Musiqq” un “Big Al & The Jokers”.

“GAISMAS SPĒLES ZIEMAS MIJKRĒSLĪ” 23.12.2015 16:09

“Gaismas spēles ziemas mijkrēslī” Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā ir samērā jauns notikums. Tā galvenais uzdevums ir radīt muzejā gaišāku noskaņojumu tumšajos novakaros, padarīt to apmeklētājiem tīkamāku un interesantāku. Pašā ziemas viducī muzejs pārvēršas pasaku valstībā, kur ēkas un istabas tiek īpaši izgaismotas. Ielūkojoties caur lodziņiem, var redzēt, kā mūsu senči dzīvojuši un svētkus svinējuši.

Koncerts "Ziemassvētki sveču gaismā" 23.12.2015 15:37

Klavieru kvartets RIX ir savdabīgs mūziķu ansamblis, kurā: vijolnieks ar dažādiem orķestriem ceļo pa pasauli, altiste ir Bergenas simfoniskā orķestra vadoša mūziķe Norvēģijā, čellists spēlē Tamperes filharmoniskajā orķestrī Somijā, bet pianists ir profesors Latvijas Mūzikas akadēmijā. Divas reizes gadā kvartets satiekas Latvijā, un šī tikšanās ikreiz ir prieka avots gan pašiem mūziķiem, gan klausītājiem.

Ķīpsalu jau ieskandina Rīgas Ziemassvētku koncerta melodijas (+video) 22.12.2015 16:46

Gatavojoties Rīgas Ziemassvētku koncertiem Ķīpsalā 25. un 26. decembrī, Ieva Kerēvica, Elīna Šimkus un citi iemīļoti mūziķi, piesaucot sniedziņu, jau dungo: lai tik snieg... šai Ziemsvētku naktī, kas sasildīs mūs...

Latvijas operetes fonds gadu noslēgs ar četriem Jaungada koncertiem 22.12.2015 16:28

Četros koncertos No Rīgas līdz Vīnei šī gada 27., 28., 29., un 30.decembrī kultūras pilī Ziemeļblāzma, ar plaši zināmu latviešu un aizrobežu operešu un muzikālo izrāžu mūziku, Latvijas operetes fonds noslēgs 2015.gadu.

Festivālā Eiropas Ziemassvētki skanēs Sergeja Jēgera solo koncerts Ave Maria 21.12.2015 14:40

26. decembrī Rīgas Domā festivāla Eiropas Ziemassvētki ietvaros kontrtenora Sergeja Jēgera, ērģelnieces Diānas Jaunzemes un trompetista Jāņa Porieša izpildījumā skanēs Ave Maria dažādu laikmetu un tautību komponistu skatījumā, kā arī baroka ārijas un instrumentāli opusi, Ziemassvētku korāļi un tradicionālas melodijas. Festivāla Eiropas Ziemassvētki sadarbības partneris VAS “Latvijas dzelzceļš”.

Ansambļa “TU un ES” koncertā “MŪSU ZIEMASSVĒTKI” viesosies komponists MĀRTIŅŠ BRAUNS 18.12.2015 16:01

18. decembrī plkst.19.00 Kultūras un atpūtas centrā IMANTA.

Ansamblis “TU un ES” jau vairākus gadus ierindojas Rīgas labāko vokālo kolektīvu augšgalā. Publikas iemīļotā dziedātāja Ieva Sutugova ansambļa vadību pārņēmusi no pazīstamā dziesminieka Arņa Miltiņa, kurš pirms 17 gadiem dibināja šo kolektīvu.

19. decembrī Sv. Jāņa baznīcā skanēs Adventa laika koncerts “Litānijas gaismai” 18.12.2015 14:04

Tuvojoties Adventa laika noslēgumam un sagaidot Ziemassvētkus, Rīgas Sv. Jāņa baznīcā 19. decembrī notiks koncerts “Litānijas gaismai”, kurā dažādu gadsimtu garīgo mūziku izpildīs kontrtenors Sergejs Jēgers, čellists Ainārs Paukšēns un ērģelniece Ilze Reine.

Aicina dāvināt Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikuma kartiņas 18.12.2015 12:47

Liepājas muzeja ekspozīcijā “Liepāja okupāciju režīmos” norisināsies akcija, kuras laikā ikviens aicināts muzejam dāvināt senas apsveikuma kartiņas. Kartiņas iespējams nodot no 18. līdz 30. decembrim Liepājas muzeja ekspozīcijā “Liepāja okupāciju režīmos” K. Ukstiņa ielā 7/9.

Dailes teātrī tapis Vecgada koncerts “Mana sirds uz trotuāra” 18.12.2015 12:33

Šogad Dailes teātra Vecgada koncerts ritēs 20.gadsimta 30-to gadu bohēmas noskaņās. Koncertu “Mana sirds uz trotuāra” veidojusi režisore Laura Groza-Ķibere. Pirmais koncerts notiks 19.decembrī.20.gadsimta 30-to gadu Rīgas saviesīgajās sanākšanās pulcējās krāšņa augstāko slāņu tipāžu izlase, un mākslinieku bohēma radīja leģendas. Neilgu laiku pirms liktenīgajiem vēstures griežiem vēl mirkli var iemirdzēties šīs sabiedrības spožums un posts – latviešu komponistu dziesmās ar tā laika dzejnieku vārdiem, kas saskaras arī ar mūsu laiku.

Jauniešu koris BALSIS gada noslēgumā aicina uz tradicionālajiem Ziemassvētku koncertiem 17.12.2015 16:26

Rīgas Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā 22. un 23. decembrī plkst. 20:00, 25. decembrī plkst. 23:00.

Noslēdzot savus 2015. gada muzikālos piedzīvojumus, Jauniešu koris BALSIS klausītājus iepriecinās ar vēl nebijušu Ziemassvētku koncertu programmu. Jau tradicionālajos koncertos pirmo reizi Latvijā skanēs emocijām bagāta katalāņu komponista Valentīno Miseraha (Valentino Miserachs) oratorija BEATA VIRGO MARIA.

Festivālā Eiropas Ziemassvētki uzstāsies Rīgas Saksofonu kvartets un Jolanta Strikaite 17.12.2015 16:12

VSIA “Latvijas Koncerti”, dziedātāja Jolanta Strikaite - Lapiņa, ērģelniece Kristīne Adamaite un Rīgas Saksofonu kvartets aicina uz festivāla Eiropas Ziemassvētki koncertu “Ziemassvētku gaisma” Rīgas Sv. Jāņa baznīcā 22. decembrī pl. 19.00. Koncertā skanēs Johana Sebastiana Baha, Luija Kloda Dakēna, Sezāra Franka skaņdarbi. Pirmatskaņojumus piedzīvos Maijas Einfeldes “Cantabile”, kā arī Imanta Zemzara un Georga Pelēča kompozīcijas. Festivāla Eiropas Ziemassvētki sadarbībās partneris VAS “Latvijas dzelzceļš”.

Ziemas saulgriežos aicina svinēt Bluķa vakaru Vecrīgā 17.12.2015 13:52

Ziemas Saulgrieži ir tas īpašais laiks, kad vistumšākajā gada brīdī atgriežas gaisma – Saule. Tā kliedē tumsu un ar katru nākamo dienu ceļas Pasaules kalnā augšup. Svētkus, kurus mēs saucam par Bluķa vakaru, atzīmējušas un svētījušas tautas visā pasaulē. Ar Bluķa vakaru beidzas iepriekšējais un sākas jaunais Saules gads. Aicinām būt vienotiem šajā vakarā un kopīgi gan domās, gan velkot bluķi, nest gaismu katra sirdī, mājā, novadā, valstī!

Ceturtās Adventes kultūras pasākumi Rīgā 17.12.2015 13:47

Ceturtās Adventes nedēļā turpinās garīgās mūzikas koncerti Rīgas dievnamos, kā arī Ziemassvētku ieskaņas pasākumi un sarīkojumi bērniem galvaspilsētas kultūras centros.

BRĪNIŠĶĪGO KRĀSU KVĒLĒ Evita Zālīte un Kaspars Zemītis koncertā ceturtajā Adventē 15.12.2015 19:08

Ziemassvētku gaidīšanas laikā nu jau par tradīciju kļuvis dziedātājas Evitas Zālītes (soprāns) un ģitārista Kaspara Zemīša koncerts Rīgas Sv. Pētera baznīcā.
Šis gads nebūs izņēmums un ceturtajā Adventē klausītājus priecēs ļoti īpaša koncertprogramma, kurā iekļautas visdažādāko tautu Ziemassvētku dziesmas, sākot ar Puertoriko, cauri Spānijai un Itālijai, līdz pat sniegotajai Norvēģijai.

Sestdien lielus un mazus Liepājas muzejs aicina uz Dūrainīša Ziemassvētkiem 15.12.2015 16:33

Sestdien, 19. decembrī, no plkst. 12 līdz plkst. 15 Liepājas muzejā notiks sarīkojums “Dūrainīša Ziemassvētki”. Pirmssvētku noskaņās gan bērni, gan pieaugušie muzeja ekspozīcijā “Dienvidkurzemes ļaudis, dzīve un darbs” varēs piedalīties dažādās aktivitātēs, kas veltītas skaistajiem Dienvidkurzemes cimdiem.

Kontrtenors Sergejs Jēgers koncertā ceturtajā Adventē 15.12.2015 16:29

20. decembrī plkst. 14.00 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” Lielajā zālē.

Koncerta programmā dzirdēsim tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, kā arī baroka laikmeta dižgara Georga Frīdriha Hendeļa mūziku, tostarp jau klausītāju iemīļotas ārijas "Ombra mai fu" no Hendeļa trīs cēlienu operas "Kserkss" un "Lascia ch'io pianga" no operas "Rinaldo".

Ziemassvētku radošās darbnīcas un pasākumi visai ģimenei piedāvā Tukuma muzejs 15.12.2015 10:44

Tuvojas vieni no gada gaidītākajiem un brīnumainākajiem svētkiem – Ziemassvētki. Tukuma muzejs ir parūpējies par Ziemassvētku radošajām darbnīcām un pasākumiem visai ģimenei. Iespēja izveidot Ziemassvētku kartiņas un dāvanas sev, radiem un draugiem, tikties ar Ziemassvētku rūķiem un Rīgas Jauniešu Leļļu teātri „I-ā”, piedalīties Ziemas saulgriežu svinībās latviskās noskaņās.

Jaunā gada sagaidīšanas svinības – GRAND RETRO 15.12.2015 10:35

2015. gada 31. decembrī no plkst. 19:00 krāšņām un jautrām svinībām durvis vērs Dikļu pils.

Gada pēdējais vakars tiks pavadīts smalkā 30-to gadu atmosfērā!

Sonora Vaice un Jānis Ķirsis 4.Adventes koncertā “Mirdz zvaigznes” 14.12.2015 15:08

Mazajā ģildē 20.decembrī plkst. 16.00 skanēs ārijas un dueti no Mocarta, Hendeļa un Monteverdī operām, kā arī visiem zināmas Ziemassvētku melodijas Latvijas Nacionālā operas un baleta solistes Sonoras Vaices un Jāņa Ķirša sniegumā.

Rotko centra darba laiks un īpašas akcijas svētkos 14.12.2015 14:55

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs būs atvērts apmeklētājiem Ziemassvētku laikā - 25. un 26. decembrī, kā arī 27., 29. un 30. decembrī no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Ziemassvētkus gaidot 1715 14.12.2015 14:51

1715 – laiks, kas apstājies starp diviem laikmetiem. Ir beigusies Saules karaļa Luija XIV ēra, bet līdz brīdim, kad Eiropas ziemeļu daļa un Rīga atkopsies no kara postošajām sekām vēl jāgaida vairāki gadi.

Ziemas saulgrieži Pokaiņu mežā 13.12.2015 21:46

Pulcēsimies senajā Pokaiņu mežā sveču gaismās un svētku sajūtās! Laiks, kurā patreiz dzīvojam ir patiesi īpašs!

Mežs jau dodas ziemas atpūtā, gaisā sajūtams klusums un miers. Akmeņu pelēcīši laižas snaudā. Tomēr šajā īpašajā dienā, Ziemas Saulgriežu laikā, Pokaiņu mežs mūs sauc kopā.

Bērnu vokālo ansambļu koncerts “Dvēsele baltus Ziemassvētkus nes” 11.12.2015 19:01

Sestdien, 12. decembrī plkst. 14.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks Rīgas pilsētas bērnu vokālo ansambļu koncerts “Dvēsele baltus Ziemassvētkus nes”.

Inta Teterovska Rīgas koru grupa un Starptautiskās koru dienas kamerorķestris koncertā VIOLETS 11.12.2015 18:52

Svētdien, 13. decembrī plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā aicinām uz Inta Teterovska koru grupas koncertu “Violets” koncertciklā “Tev mūžam dzīvot, Latvija!”.

Koncertprogrammā komponistu Uģa Prauliņa, Riharda Dubras, Marģera Zariņa, Valda Zilvera, Ērika Ešenvalda, Johannesa Brāmsa, Vītauta Miškiņa u.c. kormūzika.

Gatavojoties Ziemassvētkiem, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs rīko Ģimenes dienas 11.12.2015 10:18

Ziemassvētkus gaidot, sestdien, 2015. gada 12. decembrī, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Skārņu ielā 10/20) un Mākslas muzejā “Rīgas Birža” (Doma laukumā 6) norisināsies Ģimenes dienas pasākumi. Dalībniekiem būs iespēja darboties dažādās radošajās darbnīcās, piedalīties konkursos un loterijās, minēt mīklas, kā arī apskatīt izstādes un pastāvīgās ekspozīcijas.

Trešajā Adventē Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi 11.12.2015 00:59

Trešās Adventes nedēļā Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi, tostarp koncerti, sarīkojumi un radošas darbnīcas bērniem, kā arī visā krāšņumā aplūkojami festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” 43 vides objekti – egles.

Svētku ieskaņas pasākumi notiks Rīgas kultūras centros un dievnamos, kā arī Ziemassvētku tirdziņos, pilsētas muzejos un izstāžu zālēs. Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” 9. decembrī notiks Kristīnes Prauliņas kvinteta koncerts džeza noskaņās, bet 13. decembrī Kultūras centrā “Imanta” koncertā “Lūgšana” skanēs pareizticīgo dziedājumi. Savukārt kora mūziku šajā nedēļā varēs dzirdēt gan Rīgas Sv. Pētera baznīcā, gan VEF Kultūras pilī.

Nākamā lapa