Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:20, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Sergeja Djomina provokatīvie mākslas darbi - slavēti un noliegti

Sergeja Djomina provokatīvie mākslas darbi  - slavēti un noliegti
Mākslinieks Sergejs Djomins.
Publicitātes foto

Ar mākslinieka Sergeja Djomina izstādi trešdien, 9.jūnijā plkst.12:00., t/c Galerija Centrs aizsāk projektu „Galerija centrs – kultūras un mākslas vēstnieks 2010.”

Djomins - šī brīža kulta mākslinieks

Kopumā šovasar uz Rīdzenes ielas būs skatāmas četras ekspozīcijas, un kā pirmā tiks atklāta gleznotāja Sergeja Djomina darbu un skiču izstāde. Šis mākslinieks izvēlēts, pateicoties savam unikālajam gleznošanas stilam un starptautiskajai atpazīstamībai – S. Djomins ir viens no nedaudzajiem Latvijas māksliniekiem, kura glezna izstādīta prestižajā galerijā «THE SAATCHI» Londonā.

Šobrīd viņš kļuvis par kulta personu mākslas cienītāju aprindās un iegūst arvien lielāku slavu ārpus mūsu valsts robežām. S. Djomina izstādes apmeklētājiem tiks dota unikāla iespēja, aplūkot viņa darbu reprodukcijas un skices, kā arī fotogrāfijas, kurās fiksēts mākslas darbu tapšanas process. „Ar šo izstādi es vēlējos uzrunāt cilvēkus un dot viņiem iespēju gūt priekšstatu par to, kā no idejas rodas mākslas darbs, un kas māksliniekam mēdz kalpot par iedvesmas avotu,” atzīmē mākslinieks.

Provokatīvais Sergeja Djomina darbs, ar kuru viņš ieguva popularitāti visā pasaulē

Nākamās izstādes projekta „Galerija centrs – kultūras un mākslas vēstnieks 2010” ietvaros

1.jūlijā S. Djomina darbus nomainīs foto izstāde „Dziesmu un deju svētku atspoguļojums laika griežos”, kam sekos fotoekspozīcija par latviešu izcelsmes talantiem un spilgtām personībām, kuri savas gaitas sākuši Latvijas Nacionālajā Operā. Izstāžu sērija noslēgsies augustā ar ekspozīciju par Rīgas jūgendstila arhitektūru. „Ar šīm izstādēm mēs vēlamies pilsētas viesiem atklāt tās nacionālās bagātības, ar ko mēs lepojamies un, kas nes Latvijas vārdu pasaulē,” uzsver t/c Galerija Centrs menedžere Zita Siliņa.