Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Nākamā lapa

Rudens sezonā Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā ģimenēm ar bērniem trīs radošās darbnīcas un četras ekskursijas 12.09.2019 16:13

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs ģimenēm ar bērniem sestdienās piedāvā brīvo laiku pavadīt radoši izzinošās darbnīcās, kā arī ekskursijās izstādē “Latvijas gadsimts” LNVM pagaidu mājvietā Brīvības bulvārī 32, Rīgā.

Jaunums! Bērnu dzejas krājums "Es picas brālēnu cepu" 27.02.2019 09:08

Dzejas krājums atklāj visai pašpārliecināta Rīgas puikas Alberta un viņa ģimenes dzīvi, kuru lasītājs var vērot caur zēna īpašo skatījumu un secinājumiem. Tas, cik trāpīgi ir bērnu vērojumi, autore pamanījusi gan sarunās ar Albertu, kurš patiesībā ir daudz kautrāks nekā atklāj dzejoļi, gan Niku, kurš ir zinātkārs prātvēders (no viņa mutes: es šodien redzēju ko satraucošu – skudras apēda kāpuru; viņš arī taupās un neēd vecvecāku paredzēto “īsto ēdienu”, lai paliktu vieta saldējumam), gan ar dvīņiem Bruno un Edgaru, kuri šoruden aizgājuši uz skolu.

Latvijas Leļļu teātrī top izrāde vismazākajiem “Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit” 21.02.2019 10:02

Latvijas Leļļu teātrī top jauna izrāde mazajiem skatītājiem – norvēģu rakstnieka Alfa Preisena jautrā pasaka “Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit”, ko dramatizējusi Daina Strelēvica. Izrādi latviešu trupā iestudē režisore Vija Blūzma.

Izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” bērnu izglītojošās programmas “Piloti” nodarbība “Vitrāža manā logā” 21.02.2019 09:59

Ernesta Vītiņa personālizstādes “Stikla labirintā” ietvaros šī gada 23. februārī un 9. martā plkst. 11.30 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” notiks izglītojošās programmas “Piloti” stikla mākslas nodarbības bērniem “Vitrāža manā logā”.

Muzikālās pasakas pašiem mazākajiem klausītājiem 04.02.2019 15:31

Arī šogad Dzintaru koncertzāle aicina pašus mazākos klausītājus uz koncertu ciklu “Muzikālās pasakas mazajiem”. Šā gada pirmajos mēnešos ciklā notiks trīs koncerti – “Leļļu meistara sapnis” 4. februārī, “Skaitāmpanti” 4. martā un “Meža pasakas” 8. aprīlī. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, šogad visi koncerti notiks divreiz: plkst. 9.45 un plkst. 11.00.

Piesakies vasaras mācībām pie Edgara Kramiņa Dundagas pilī 21.01.2019 20:29

Vokālā akadēmija, uzsākot Jauno gadu, jau sesto reizi izsludina vokālistu un vokālo pedagogu uzņemšanu vasaras programmās. Šogad satikšanās, tāpat kā 2015. gadā, notiks Dundagas pilī no 13. līdz 27. jūlijam. Vokālās akadēmijas mākslinieciskais vadītājs Edgars Kramiņš aicina vokālos skolotājus pieteikties vasaras kursiem “Dziedi ar audzēkni”. Savukārt, māksliniekus, kas apgūst vokālo dziedāšanu, aicina uz vokālās mākslas laboratoriju “Izdziedi vasaru”.

Teātra trupas KVADRIFRONS izrāde – detektīvs bērniem “Perturbons” 18.01.2019 10:19

Šī gada 26. janvārī pirmizrādi piedzīvos teātra trupas KVADRIFRONS izrāde – detektīvs bērniem “Perturbons”, kuras režisore ir Paula Pļavniece. Izrādes tekstu radījuši trupas KVADRIFRONS pārstāvji Klāvs Mellis un Ance Strazda, bet dziesmu tekstus sarakstījusi dzejniece Inese Zandere. Izrādes gaitā drosmīgā un fenomenāli radošā draugu kompānija KVADRIFRONS kopā ar bērniem centīsies atrast savu pazudušo biedru un novērst Perturbona radītās nejaucības.

Māksliniece Ilze Aulmane aicina bērnus uz radošo darbnīcu Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” 16.01.2019 11:36

Svētdien, 20. janvārī plkst. 11.00 Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks mākslinieces Ilzes Aulmanes radošā darbnīca bērniem. 2019. gada janvārī Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aizsāka jaunu izstāžu programmu ar vēstījumu par mūsdienu ainavu − pirmo izstāžu ciklu ar nosaukumu “Ainava te un tur”. Tās ietvaros pirmā izstāžu cikla māksliniece Ilze Aulmane aicina uz radošu darbnīcu gan bērnus, gan arī lielos interesentus.

Kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā programmu – Kino bērniem 14.12.2018 19:31

Turpinot pārsteigt skatītājus savā 95. jubilejas sezonā, kinoteātris “Splendid Palace” atjauno lielisku tradīciju – jau no 15. decembra sestdienu rītos pulksten 12:00 piedāvāsim īpašus seansus pašiem jaunākajiem kino skatītājiem. Līdz ar īpašajiem senioru seansiem un Jauniešu kinoakadēmiju, vēlamies īpaši palutināt arī ģimenes ar bērniem, tādēļ kinoteātra bērnu programmā piedāvāsim kopīgu radošu darbošanos, kurai seko filma.

Pie bērniem nonākusi jauna grāmata “Šausmīgās pasakas” 10.12.2018 08:57

Gada nogalē pie lasītājiem nokļuva jauna un oriģināla Artura Balta bilžu grāmata bērniem "Šausmīgās pasakas", kurā atrodamas 8 pasakas ar mākslinieces Daigas Deksnes krāšņajām ilustrācijām. Ar citām acīm par bailēm, kas nemaz nav tik bailīgas, un šausmām, kas nemaz nav tik šausmīgas. Ikvienā pasakā nejauki nedarbi nepaliek nesodīti. Šī grāmatiņa palīdzēs bērniem iepazīt ne vien burtus, bet arī pieklājīgu uzvedību. Arī vecākiem būs interesanti. Grāmata ir piemērota lasītājiem no 2 - 8 gadiem un ne tikai...

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs aicina uz pirmssvētku nodarbību bērniem “Mazā Māra” 06.12.2018 09:05

8. decembrī pulksten 12.00 ģimenes ar pirmskolas un jaunāko klašu vecuma bērniem aicinātas uz Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (Brīvības bulvārī 32, Rīgā) cikla “Muzejs ģimenei” jau tradicionālo gada noslēguma nodarbību “Mazā Māra”. Ziemassvētki vienmēr tiek īpaši gaidīti – maziem un lieliem tie sola patīkamus pārsteigumus. Lai pie tiem tiktu, ir mazliet jāpacenšas! Kad ģimenes pulcējas pie izrotātās eglītes un ver vaļā dāvanu maisu, ikviens skaita kādu dzejolīti. Muzejs piedāvā bērniem iemācīties Jāņa Jaunsudrabiņa dzejoli ”Mazā Māra”, kurā stāstīts par kādas mazas meitenes piedzīvojumu ziemas dienā Rīgā. Rūpīgi lasot dzejoli, varēs uzsākt ceļojumu laikā un nonākt pagājušā gadsimta 20. un 30. gadu Latvijā.

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks izrāde bērniem “Sidraba egle” 03.12.2018 15:47

Šī gada 9. decembrī plkst. 16.00 kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notiks Latvijas Leļļu teātra izrāde bērniem “Sidraba egle”.
Ziemassvētki ir īpašs laiks katrā mājā un, kā izrādās, arī mežā. “Ik gadus laumiņas apstaigāja mežu un Ziemassvētku vakarā izvēlējās vienu egli.

Festivāls “BILDES” aicina uz koncertu bērniem 24.11.2018 12:01

Sestdien, 1. decembrī plkst. 12, Rīgas Kongresu namā notiks Mākslas un mūzikas festivāla “BILDES” koncerts bērniem, kas būs interesants visai ģimenei. Pirmais bērnu koncerts notika 1992. gadā, un šo gadu laikā jau ir izaugušas vairākas jauno mūziķu un dejotāju paaudzes.

Rīgā notiks jaunais bērnu un jauniešu konkurss 08.10.2018 10:37

Latvijā pazīstamais šovmenis un konkursa ”Kids Awards 2017” galvenais producents Edgars Toretto arī šogad nolēmis pievērst sabiedrības uzmanību jaunajiem talantiem. Edgars izsludina pieteikšanos bērnu un jauniešu mūzikas balvai ”First Kids Open Stage”, informē portāls balticevents.info.

Brīvlaikā uz K. Barona muzeju! 29.09.2018 19:39

No 23.10.–26.10. (rudens skolēnu brīvlaikā) K. Barona muzejā notiks nometne “Barontēva azotē” bērniem vecumā no 7–12 gadiem. Nometnes laikā bērni dosies ekskursijās un apmeklēs Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, Brāļu kapus, Burtnieku māju (Vecmilgrāvis) u.c., kur uzzinās par nozīmīgiem notikumiem Latvijas vēsturē.

Muzejs aicina uz jaunu nodarbību ciklu bērniem “Priekšmetu mērnieks” 24.09.2018 08:30

Ģimenes, kurās brīvo laiku ierasts saturīgi pavadīt kopā ar bērniem, katra mēneša pēdējā sestdienā no septembra līdz decembrim aicinātas uz Latvijas Nacionālo vēstures muzeju Brīvības bulvārī 32, Rīgā. Pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem radīts “Priekšmetu mērnieks” – pētniecisku nodarbību cikls vērienīgajā 68 muzeju kopizstādē “Latvijas gadsimts”. Ieeja – bez maksas.

Izdots dzejas krājums bērniem "Visvisādas vēlēšanās" 24.09.2018 08:23

Grāmatā “Visvisādas vēlēšanās” autore uzrunā bērnus un pusaudžus viņu vidē, viņu “valodā”. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Ievas Samauskas iepriekšējais dzejas krājums “Skaļā klase” (Pētergailis, 2015) kļuva par pirmo latviešu bērnu grāmatu, kas angļu valodā tika izdota Lielbritānijā un guva nepieredzētu lasītāju atsaucību.

Bērnus un jauniešus aicina piedalīties konkursā – festivālā „Mēs Latvijai 2018” 13.09.2018 12:40

Dažādu Latvijā dzīvojošo tautību bērni un jaunieši aicināti piedalīties konkursā – festivālā “Mēs Latvijai 2018”. Konkurss – festivāls “Mēs Latvijai 2018” tiek rīkots, lai veicinātu visu Rīgā un Latvijā dzīvojošo tautību bērnu un jauniešu starpkultūru komunikāciju, savas nacionālās identitātes kā Latvijas kopējās kultūru daudzveidības daļas apzināšanos un stiprinātu piederības sajūtu savai valstij – Latvijai.

VEF Kultūras pilī notiks koncertuzvedums bērniem “Naudiņš un Jautriņš” 12.09.2018 09:55

Vai ir iespējams tik sarežģītu un nopietnu tēmu kā nauda bērniem pasniegt jautrā, atraktīvā un vienlaikus izglītojošā veidā? Jā! To apliecinās koncertuzvedums visai ģimenei “Naudiņš un Jautriņš”, kasjau drīzumā pulcēs mazos skatītājus VEF Kultūras pilī.

Pēc trīs nedēļām Rīgā viesosies pasaulē lielākais dinozauru šovs - “Pastaiga ar dinozauriem” 11.09.2018 06:47

Jau pēc trīs nedēļām – no 1. līdz 3. oktobrim “Arēnā Rīga” notiks lielākais un iespaidīgākais arēnas šovs ģimenēm - “Pastaiga ar dinozauriem”, kas veidots, balstoties uz pasaules slavu iemantojušā televīzijas BBC dokumentālo seriālu “Walking with Dinosaurs”. Latvijas skatītājiem tiks piedāvāti trīs šovi – katru vakaru plkst. 19.00.

Džūkstes Pasaku muzejā atzīmēs Tēvu dienu 07.09.2018 18:06

9. septembrī plkst. 13.00 Džūkstes Pasaku muzejā (Džūkstes pagastā, Lancenieku skolā, Tukuma novadā), atzīmējot Tēva dienu, notiks pasākums „Tēva padoms”.

Iedvesmas avots meitām un mammām 04.09.2018 09:55

Katrai no mums ir draudzene, kas ir īsta brīnumsieviete – visu prot un paspēj, ģimeni lutina un apmīļo, darbā viņu novērtē un cildina, turklāt šī jaukā būtne vienmēr atrod laiku arī draudzības kopšanai. Mēs visas gribētu būt tādas: dzīvespriecīgas, enerģiskas un visu varošas, sievišķīgas un laimīgas vienlaikus. Ceļā uz laimīgo sevi noderēs košs iedvesmas avots – jaunā grāmata mazām un lielām meitenēm un sievietēm “Es esmu Brīnumsieviete”. Tā uzskatāmi un kodolīgi, caur slavenu un ievērojamu sieviešu dzīvesstāstiem parāda, kā mainījušies laiki un pasaule, cik viegli šodien paveicams tas, par ko vēl pirms nieka simt gadiem sievietes varēja tikai sapņot, bet vienlaikus šī grāmata arī māca iedrošināties, nospraust sev mērķi un to sasniegt, lai cik grūti tas nāktos.

Dzejas dienās iznāks jau piektā dzejas gadagrāmata bērniem “Garā pupa” 04.09.2018 09:41

10. septembrī, vienīgajā Dzejas dienu pasākumā, kas veltīts bērniem, atklās jau piekto dzejas gadagrāmatu bērniem “Garā pupa”, ko izdod biedrība “Ascendum”. Pasākumā grāmatas sastādītāja Inese Zandere iepazīstinās ar jaunākās “Garās pupas” saturu, savus darbus lasīs dzejnieks Arvis Viguls, filozofs Ilmārs Šlāpins, piedalīsies bērnu dzejoļu žūrija – režisors Andris Gauja un Latvijas Kultūras akadēmijas rektore Rūta Muktupāvela. Apmeklētājus priecēs ne tikai spēles un dzejnieki, bet arī mūziķis Jēkabs Nīmanis.

Rīgas Skolēnu pils aicina uz Atvērto durvju dienu 03.09.2018 11:18

No 3. līdz 7. septembrim Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” organizē Atvērto durvju dienu un jauno audzēkņu reģistrāciju pulciņos un kolektīvos. Iespēja pieteikties pulciņos būs minētajos datumos no plkst. 13.00 līdz 19.00.

Burtu tirgus Kalnciema kvartālā 1. septembrī 30.08.2018 16:08

Lai sagatavotos zinību dienai, Kalnciema kvartālā 1. septembrī notiks Burtu tirgus plkst. 10.00-16.00. Tajā varēs atrast visus rīkus gan skolas gaitām, gan arī iepriecināt sevi ar košu plānotāju, galda dekoru vai atrast oriģinālas dāvanas. Iepazīt burtus aicinās arī izdevniecība „Liels un mazs”. Visas dienas garumā notiks vairākas bezmaksas aktivitātes ģimenēm ar bērniem – apgūsim pupiņu valodu, ģimenes spēlē noskaidrosim „Kurš te ir boss?”, mācīsimies jaunus deju soļus, iepazīsim latviešu mūzikas instrumentus un daudz ko citu.

Dāvana Latvijai simtgadē - pirmo reizi notiks brīvdabas festivāls ‘’Ģimenes svētki’’ 26.08.2018 17:52

15. septembrī, Lucavsalā ar vērienīgi plašu programmu notiks pirmais brīvdabas festivāls ‘’Ģimenes svētki’’. Festivāls apmeklētājiem piedāvās risinājumus laimīgas un piepildītas ģimenes dzīves veidošanai, pilnveidošanai un uzturēšanai. ‘’Ģimenes svētkos’’ būs iespēja apmeklēt dažādas lekcijas, seminārus un diskusijas, piedalīties radošās darbnīcās un stila pārvērtībās, iesaistīties atrakcijās, spēlēs un sportiskās nodarbēs, apmeklēt smieklu un dažādu deju meistarklases un piedalīties virknē daudzveidīgu norišu. Turklāt organizatori ir izstrādājuši īpaši draudzīgu cenu politiku festivāla ieejas biļetēm.

Pasaku svētki kopā ar Pūcīti, Lapsiņu un Vilceni 25.08.2018 17:48

2. septembrī plkst. 14.00 Džūkstes Pasaku muzejā (Džūkstes pagastā, Lancenieku skolā, Tukuma novadā) norisināsies vasaras nogales pasākums Pasaku svētki. Tā ir diena, ko jautri un izzinoši pavadīt kopā ar ģimeni pirms jaunā mācību gada sākuma. Kopā ar Pūcīti, Lapsiņu un Vilceni apmeklētāji aicināti doties pa Pasaku tēva pēdām un izzināt pasaku valstību.

Rīgas Porcelāna muzeja radošās darbnīcas vasarā 09.07.2018 13:38

Rīgas Porcelāna muzejs vasaras mēnešos aicina apgūt keramikas flīžu apgleznošanu, piedaloties radošajās darbnīcas, kas notiek muzeja telpās katru nedēļu, no otrdienas līdz sestdienai. Piektdienās un sestdienās, ja laika apstākļi ir atbilstoši, flīžu apgleznošana notiek ārpus Rīgas Porcelāna muzeja telpām – Konventa sētā, iepretim muzeja ieejai.

Likteņdārzā notiks Sajūtu diena (Ģimenes diena) 04.07.2018 19:17

Jau trešo gadu vasaras vidū Likteņdārzā norisināsies Sajūtu jeb Ģimenes diena. 14. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 lieli un mazi būs mīļi gaidīti uz aizraujošām aktivitātēm Likteņdārzā, Koknesē. Apgūsim burbuļu pūšanas prasmes kopā ar “Mārtiņa burbuļiem”, iesim ekspedīcijā “Izzini Likteņdārzu”, zīmēsim savu Likteņdārza pastmarku, suposim pa Daugavu, iepazīsim disku golfu un vienkārši labi pavadīsim laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Raiņa muzejs „Jasmuiža” aicina ģimenes ar bērniem uz pasākumu „Saldā svētdiena”. 20.06.2018 09:23

1. jūlijā plkst. 15.00 jau otro gadu pēc kārtas Raiņa muzejs „Jasmuiža” (Preiļu novada Aizkalnē) aicina ģimenes ar bērniem uz pasākumu „Saldā svētdiena”.

Festivāls jauniešiem „Siguldas Raiņa parka svētki” 18.06.2018 10:40

Turpinot aizsākto tradīciju, arī šogad 16.jūnijā no plkst.9.00 līdz 18.00 notiks „Siguldas Raiņa parka svētki”, kuru apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izglītojošās un aizraujošās aktivitātēs, sacensībās un konkursos.

Bezmaksas laikmetīgo operu cikls ‘’LULU bērniem’’ aicina uz jauno sezonu 18.06.2018 10:28

‘’LULU bērniem’’ – baleti un operas pašiem mazākajiem - ir klāt ar savu jauno vasaras sezonas programmu un ielūdz bērnus uz aizraujošiem vakariem kopā ar pasaules labāko baletu un operu solistiem nedēļas nogalēs no 10. jūnija līdz 7. jūlijam. Arī vecākiem būs ne mazāk interesanti paplašināt savu redzesloku, klausoties erudīto lektoru stāstījumā par katru no uzvedumiem. Kā jau ierasts, opercikls tiks demonstrēts Splendid Palace Cafe Film Noir zālē. Šoreiz - divās svētdienu un divās sestdienu pēcpusdienās plkst. 16.00. Pateicoties LULU finansiālajam atbalstītājam Valsts Kulturkapitāla Fondam, ieeja visos seansos bez maksas.

Tirgus un bērnu festivāls „DARI PATS” 2. jūnijā 30.05.2018 13:02

Par godu Starptautiskajai ģimenes un bērnu aizsardzības dienai Kalnciema kvartālā 2. jūnijā plkst. 10.00-16.00 notiks ikgadējais bērniem un jauniešiem veltītais festivāls „DARI PATS”, kur ģimenes ar bērniem varēs iesaistīties vairāk nekā desmit izglītojošās aktivitātēs un izklaidēs. Kā galvenos notikumus jāizceļ Latvijas Leļļu teātra viesizrādi „Bruņinieks, kuram sāpēja zobi”, LULU laikmetīgo operu cikla iestudējumus „Mazais princis” un „Pēterītis un vilks”, kā arī izdevniecības Liels un mazs grāmatas „Suns, kurš atrada skumjas” atklāšanu.

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” piedāvā interaktīvu un izglītojošu koncertu-izrādi bērniem “Bezgalīgais labirints” 14.05.2018 15:19

Šī gada 16. maijā Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” ar interaktīvu un izglītojošu koncertu-izrādi bērniem “Bezgalīgais labirints” viesosies jaunais, talantīgais komponists un filmu mūzikas autors no Dānijas Matiass Mesens Munks. “Bezgalīgais labirints” ir elpu aizraujošs, interaktīvs muzikāls piedzīvojums bērniem un viņu vecākiem, kurā galveno varoņu stāstu izspēlē stīgu ansamblis un taustiņinstrumenti.

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” būs divas izrādes – plkst. 11.00 un 14.00.

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” aicina uz māmiņdienai veltītu bērnu rītu “Lielākais brīnums” 12.05.2018 11:29

Svētdien, 13. maijā, plkst. 12.00 muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” notiks māmiņām veltīts bērnu rīts. Muzeja runcis Alberts kopā ar Čučumuižas rūķiem Kikī, Taustiņu un Bučiņu aicina bērnus līdzdarboties muzikālā uzvedumā "Lielākais brīnums".

19. un 20. maijā Līvānos notiks 34. Latvijas bērnu un jauniešu folkloras svētki 12.05.2018 10:52

19. un 20. maijā aicinām uz 34. Bērnu un jauniešu folkloras svētkiem Pulkā eimu, pulkā teku 2018 (PEPT) Līvānos. Šogad, dziedot, dejojot, muzicējot, stāstot stāstus un piedaloties interaktīvās darbnīcās, īpaši tiks izzinātas latviešu kāzu tradīcijas. Svētku notikumos ieeja ir bez maksas.

Bērnu un jauniešu folkloras kopas ik gadu izzina kādu no tautas tradīcijām, kas ir veltīta konkrētai tēmai. 2018. gadā dalībnieki turpināja pētīt tēmu “Zinu, zinu tēva sētu”, padziļināti izzinot latviešu kāzu tradīcijas. Piedaloties gandrīz 1500 dalībniekiem no visiem Latvijas novadiem, svētku koncerti un norises ļaus iepazīt Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma daudzpusīgumu un Latvijas folkloras kopu devumu tā iedzīvināšanā šodien.

Izstāde “Saldus sapņus Lolītei” Raiņa un Aspazijas vasarnīcā 06.05.2018 09:21

Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jūrmalā, Jāņa Pliekšāna ielā 5/7, no 13. maija līdz 30. jūnijam būs apskatāma izstāde “Saldus sapņus Lolītei”, ko veido jūrmalnieku Santas Kamaldiņas tekstildarbi un Ivara Krūmiņa fotogrāfijas. Izstādes atklāšana notiks 13. maijā plkst. 13.00.

Izglītojoša programma bērniem “Es arī!” izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” 26.04.2018 12:45

Izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” turpinās Bērnu izglītojošā programma “Piloti”, kuru nodarbību saturs tiek pielāgots katrai no izstādēm, kas tajā norisinās. Nodarbības notiek profesionāla pedagoga un viņa asistenta vadībā, tās paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus.

Konkurss “Ceļojums uz operu” šogad veltīts latviešu operas simtgadei 24.04.2018 18:48

Lai veicinātu jauniešu interesi par operas mākslu, jau piekto gadu VSIA „Latvijas Nacionālā opera un balets” organizē konkursu „Ceļojums uz operu”. 9.-12. klašu skolēni ir aicināti ielūkoties dažās latviešu operas vēstures lappusēs un līdz 7. maijam piedalīties viktorīnā “LATVIEŠU OPERAI 100”!

Lieldienu nedēļā Dabas muzejā aicina izzināt pavasara augus un sēnes, mežus, purvus un pļavas 27.03.2018 10:06

Sestdien, 31. martā, no plkst. 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt ģimenes dienu Dabas muzejā un uzzināt vairāk par Latvijā izplatītākajiem biotopiem, augiem un sēnēm. Visu Lieldienu nedēļu muzeja mazos apmeklētājus gaida arī neliels pārsteigums!

Nākamā lapa