Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Šovakar "Arēnā Rīga" labdarības koncerts "Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju"

Redakcija
Redakcija

Šovakar, 30. janvārī 20:00 "Arēnā Rīga" notiks vērienīgs labdarības koncerts «Vienoti par iespēju», kurā gūtie līdzekļi tiks veltīti onkoloģijas slimnieku atbalstam. Visi ienākumi no koncerta tiks ziedoti to onkoloģisko slimnieku atbalstam, kuriem nepieciešamo terapiju valsts neapmaksā, bet kas viņiem ir akūti vajadzīga. Koncertu būs iespēja vērot arī portāla lsm.lv tiešraidē no pulksten 20.00 vakarā, kā arī skatīties Latvijas Televīzijā pēc deviņiem vakarā, un arī neklātienes skatītājiem būs iespēja ziedot.

Dalību labdarības koncertā apstiprinājušas grupas «Tumsa», «Pienvedēja piedzīvojumi», «Dzelzs Vilks», «Musiqq», «Putnu balle», «Franco Franco», «Satellites LV», kā arī dziedātāji Jānis Stībelis, Aija Andrejeva, Fēlikss Ķiģelis, Ivo Fomins, Goran Gora un citi.

Valters Frīdenbergs: „Mani draugi šobrīd dara fenomenālu darbu sakarā ar 30.janvāra koncertu, jo tik daudz „jā” reti, kad var dzirdēt. Tu vienkārši piezvani, pasaki – ir tāda ideja, mēs gribam palīdzēt, un viņi saka – jā, un cik tas maksās, necik tas nemaksās – mēs būsim. Un tiešām izskatās, ka koncerts būs liels, grandiozs, diemžēl es pats nevarēšu piedalīties, jo sāksies mana ārstēšana šeit Vācijā, bet es ļoti, ļoti gribētu būt klāt."

Labdarības lielkoncerts „Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju” notiks šovakar "Arēnā Rīga". To varēs redzēt arī portāla lsm.lv tiešraidē, kā arī Latvijas televīzijā pēc „Panorāmas”, un arī neklātienes skatītājiem būs iespēja ziedot.

Pasākums norisināsies sadarbībā ar Latvijas Televīziju, kas nodrošinās tā translāciju. Koncerta laikā plānots atvērt ziedojumu tālruni.

Izmantots materiāls no lsm.lv