Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0


Īpašas iepirkšanās iespējas sērgas laikā

Redakcija
Redakcija

Šajā pārmaiņu un ārkārtas laikā no saviem lasītājiem saņemam arvien jaunus priekšlikumus, kā apgādāt viņus ar jaunākajām grāmatām, vienlaikus radot maksimālu drošību gan pircējiem, gan pārdevējiem. Vienkāršākā ir iespēja iegādāties e-grāmatas, grāmatas elektroniskā formātā, kuras var lasīt mobilajā telefonā, datorā vai planšetē. Var arī pasūtīt grāmatas interneta veikalā zvaigzne.lv.

Taču tiem, kas nevēlas gaidīt, kamēr grāmatas piegādā, piedāvājam vēl vienu lielisku iespēju, kā šajā nopietnajā laikā iepriecināt sevi un savus mīļos.

Visās Zvaigznes grāmatnīcās visā Latvijā tagad var iepirkties drošāk, ātrāk un ērtāk! Kā to izdarīt? Izpētiet piedāvājumu Zvaigznes mājaslapā zvaigzne.lv un izvēlieties sev tīkamas grāmatas.

Sazinieties ar sev tuvāko Zvaigznes veikalu, noformējiet pasūtījumu pa telefonu vai e-pastu, vienojieties par samaksu un saņemšanas laiku (e-pastā norādiet savu kontaktinformāciju). Kad esat saņēmis apstiprinājumu, ka pasūtījums izpildīts, ierodieties pēc sava pirkuma un apmaksājiet to.

Komunikācija un preču saņemšana notiek veikalu darba laikā (sekojiet veikalu darba laika izmaiņām!).

Norēķināties par sakomplektētajām grāmatām var ar norēķinu karti, skaidrā naudā vai dāvanu karti. Darbojas visas akcijas, Klientu kartes un Senioru kartes atlaides.