epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Sievietei izaug aste filmā “Zooloģija”

Drukāt

Pēc Latvijas pirmizrādes Rīgas Starptautiskajā kinofestivālā Ivana Tverdovska filma "Zooloģija" (Зоология, 2016) no 25. novembra tiks demonstrēta kinoteātrī "Kino Bize". Filma, kas modernas pasakas stilistikā stāsta par apspiestas pusmūža vecuma sievietes spēju gūt spēku savā atšķirībā no apkārtējās nospiedošās vides, kinofestivālā bija iekļauta oficiālā konkursa programmā un ieguva skatītāju balvu par labāko filmu.

Sievietei izaug aste filmā “Zooloģija”

Aptuveni 50 gadus vecā Nataša dzīvo kopā ar savu reliģiski fanātisko māti nelielā piejūras pilsētiņā. Viņa strādā zooloģiskajā dārzā par dzīvnieku barības piegādes speciālisti. Attiecības ar kolēģēm viņai ir sliktas, darbā Nataša jau sen ir kļuvusi par izsmiekla objektu. Taču pēkšņi ar Natašu notiek kas dīvains - viņa darbā noģībst, bet, lai atklātu iemeslu, sāk apmeklēt ārstus, kas galu galā atklāj, ka Natašai ir izaugusi aste.

Viņai jāpārvar kauns un izmisums, lai atgūtu īsto sevi. Neskatoties uz apkārtējo reakcijām un pilsētā klīstošajām baumām, aste palīdz Natašai uzplaukt sievišķībā un pat rast mīlestību.

Izaicinošā, provokatīvā filma saņēmusi žūrijas balvu Karlovi Varu festivāla galvenajā konkursā un bija iekļauta Rīgas Starptautiskā kinofestivāla oficiālā konkursa programmā.

Filma tiek demonstrēta krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Biļešu cenas:
standarta 4,50 Eur
studentiem, pensionāriem 3,50 Eur
iepriekšpārdošanā: Kino Bize - Biļešu serviss "BezRindas.lv"

ZOOLOĢIJA
Зоология
Rež.: Иван Твердовский
Krievija, Francija, Vācija
2016 | 88 min.
Drāma

KINO BIZE
Elizabetes 37-2, Rīga

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk