epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Muzikālajā bankā uzvar Intara Busuļa „Nākamā pietura Depo"

Drukāt

Noslēgusies Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptauja „Muzikālā banka 2017” un par aizvadītā gada vērtīgāko dziesmu klausītāju, mūzikas ekspertu un mūziķu balsojuma kopvērtējumā kļuvusi Intara Busuļa dziedātā dziesma „Nākamā pietura Depo”.

Muzikālajā bankā uzvar Intara Busuļa „Nākamā pietura Depo"

Foto: Evija Eisimonte

Otrajā vietā ierindojusies „Prāta Vētras” dziesma „Tevis dēļ”, bet trešās vietas ieguvējs ir Dons ar dziesmu „Pa ceļam”.

Pēc klausītāju, ekspertu padomes un fināla mūziķu kopvērtējuma dziesmas sarindojušās šādā secībā:
1.vieta Nākamā pietura Depo Intars Busulis
2.vieta Tevis dēļ - Prāta Vētra
3.vieta Pa ceļam – Dons
4.vieta Visa par daudz – Instrumenti
5.vieta Joprojām - The Sound Poets
6.vieta Mēs pārejam uz Tu - Aija Andrejeva un Alex
7.vieta Atbalss - Musiqq
8.vieta Vēl augstāk - Mesa/ Renārs Kaupers /Arstarulsmirus
9.vieta Es domāšu par tevi - Lauris Reiniks
10.vieta Upe - Jānis Stībelis

Sirsnīgā, atraktīvā un ļoti draudzīgā gaisotnē Muzikālās bankas 2017 fināla šovs norisinājās aptaujas mājvietā – Latvijas Radio 2 studijā, kur Baibas Palkavnieces vadītā tiešraidē piedalījās visi fināla mūziķi, priecējot radio klausītājus un interneta tiešraides skatītājus ar dziesmām akustiskajos priekšnesumos un daloties priekā par kopā būšanu aptaujas finālā. Līdztekus mūziķi bija redzami un dzirdami arī Pieci.lv tiešraidē, kur, klātesot mūzikas apskatniekam Jānim Žildem, Karmenas Stepanovas un Alekša Vilciņa vadībā skanēja gada vērtīgākās dziesmas un notika rezultātu gaidīšana. Radio šova “karstākā” vieta - t.s. green room telpa bija iekārtota stilīgas mājas ballītes noskaņās un tur ar lielu degsmi saimniekoja Kaspars Mauriņš.

Ar pasākuma norisi apmierināts ir Latvijas Radio 2 direktors Armins Ronis: “Paldies visiem Muzikālās Bankas klausītājiem un īpaši tiem, kas ar savu balsi atbalstījuši savu dziesmu. „Dziesma vieno” bija šī dziesmu fināla moto un šodien mēs piedzīvojām daudzus emocionāli piesātinātus mirkļus, kad radio skanoša dziesma vienoja gan Latvijā iemīļotākos mūziķus, gan aptaujas līdzjutējus. Paldies visiem Muzikālās Bankas balsotājiem, mūziķiem un Radio lieliskajai komandai. Šodien mēs piedzīvojām daudzus emocionāli piesātinātus mirkļus un pieredzējām, ka pa radio skanoša dziesma patiešām vieno! ”

Visi finālisti saņēma mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas veltes, kuras šoreiz pasniedza mūziķi cits citam, jo vietas tika nosauktas izlozes kārtībā.

Intars Busulis, Kārlis Lācis / Nākamā pietura - depo

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk