Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Aizvadīta alternatīvās rokgrupas ,,Sub Scriptum'' labdarības tūre

Drukāt

2017. gada nogalē Latvijā norisinājās dažādi labdarības pasākumi, raidījumi un koncerti. Arī četri madonieši vēlējās šo svētku periodu padarīt īpašu, tādēļ alternatīvā rokgrupa ,,Sub Scriptum’’ ņēma rokās ģitāras un devās četru dienu tūrē Latvijas bērnu namos.

Labdarības tūri puiši atklāja 15. Decembrī, apciemojot Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centru „Ozoli”. Nākamajā dienā puiši devās uz Latvijas SOS Bērnu ciematu Valmierā. Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir labdarības organizācija, kas kopš 1997. gada veido un atbalsta SOS ģimenes bērniem, kas palikuši bez savu vecāku gādības. Trešā tūres diena tika aizvadīta Grašu bērnu ciematu, kurš atrodas Cesvaines pilsētā ar lauku teritoriju Madonas rajonā. Koncertu cikls tika nosglēgts ģimenes atbalsta centrā „Zīļuks’’, kurš atrodas Madonas rajona, Ērgļu novadā, Sausnejā, „Jaunozoliņos".

Alternatīvās rokgrupas ,,Sub Scriptum’’ muzikālās saknes ir meklējamas Madonas kamerorķestrī, kur visi grupas dalībnieki satikās vairākus gadus atpakaļ. Puiši bērnu namos sniedza ne tikai muzikālus priekšnesumus, bet arī pavadīja laiku ar bērniem, stāstot interesantus skatuves piedzīvojumus, kopīgi ar bērniem muzicējot un spēlējot spēles. Katrs grupas dalībnieks spēlē vairākus mūzikas instrumentus. Par cik no bērniem bija tik liela atsaucība, tad puiši arī sniedza paraugdemonstrējumus instrumentu izpildē, kā arī sniedza nelielas mācībstundas instrumentu pielietošanā.

22. Decembrī grupa ciemojās arī Latvijas Radio 5 - Pieci.lv labdarības maratonā ,,Dod Pieci’’, kurš tika organizēts jau ceturto gadu. 2017.gada labdarības maratona mērķis bija ziedot ģimenēm, kas gatavas pieņemt un audzināt kādu no 1200 Latvijas bērniem, kuru mājas pagaidām ir bērnunams. Arī grupa ,,Sub Scriptum’’ priecēja klausītājus ar savām dziesmām un dalījās ar saviem labdarības tūres iespaidiem.

Grupa ,,Sub Scriptum’’ ir pateicīgi Madonas domei, kura sniedza finansiālu atbalstu, lai šis projekts notiktu. Kā arī puiši ir pateicīga grupas menedžerei Lindai Strēlniecei, kura ir projekta idejas autore un Aleksandram Ezeriņam, kurš devās līdzi uz visiem bērnu namiem un iemūžināja skaistus mirkļus bildēs. Lielākais paldies, protams, bērnu namu vadītājiem, auklītēm, skolotājiem un pašiem bērniem. Grupas puiši atzīst, ka šis labdarības koncertu cikls deva viņiem iedvesmu un spēcīgu enerģijas lādiņu Jaunajam 2018. gadam.

Pielikumā bildes, kuras var izmantot rakstā.

Patīkamu darba dienu vēlot,

Tev jābūt autorizētam,

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk